GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Tokyo Mirage Sessions #FE Encore
Kategória:rpg akce scifi
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS Tokyo Mirage Sessions #FE Encore:

Svety série Fire Emblem a hier Atlus sa znovu stretli a výsledok prichádza na konzolu Nintendo Switch. Mezidimenzionálne zlo napadlo moderné Tokio, čo malo za následok príval hudby, štýlu a áno, nebezpečenstva. Tak sa bráň! Prebojuj sa dungeonmi, vylepšuj svoju stratégiu a kreatívnymi spôsobmi nič svojich nepriateľov ... než všetka nádej vyhasne.

Hra je v japončine s anglickými titulkami.

VYUŽITE SVOJE TVORIVÉ SÍLY
Duchovia, ktorí na Tokio útočia, inak tiež Prízraky, sťahujú nič netušiaCE obete do alternatívnej dimenzie a vysávajú z nich kreatívnu energiu. Je teraz len na vás a na ďalších tých hviezdičkách na vzostupe, ktoré nazývate priateľmi, aby ste povolali svoje tvorivé sily v podobe legendárnych postáv zo série Fire Emblem a mesto zachránili.

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore (SWITCH)

BLÁZNIVÉ RPG KAŽDÝM KÚSKOM
Využite svoje silné stránky v energií nabitých ťahových súbojoch s túlavými Prízrakmi. Kombinujte predmety, zostrojte z nich mocné zbrane a s tými potom rozdrvte svojich nepriateľov. Na každom rohu vás čaká fan-service vrátane odkazov na Fire Emblem, originálnych piesní od giganta v japonskom zábavnom priemysle Avex, dungeonov s podobne ladenými motívmi a chytľavých hudobných čísel.

zdielaj na:

Video / Ukážka Tokyo Mirage Sessions #FE Encore:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť