GameExpres.sk
  Prihlásenie

Travis Strikes Again: No More Heroes

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Travis Strikes Again: No More Heroes
Kategória:akcia indie
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 37,99
Aktuálna cena : 27,50€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 31.8.2019 alebo do vypredania zásob.

POPIS Travis Strikes Again: No More Heroes:

BALENIE OBSAHUJE
- hru Travis Strikes Again: No More Heroes
- season pass

Travis Touchdown zablúdi do herného sveta a vydáva sa na šialenú jazdu v Travis Strikes Again: No More Heroes na Nintendo Switch. Vnútri sa skrýva akčná hra, preteky, puzzle ... Celkom 7 rôznych herných titulov. S laserovou katanou v ruke prijíma misiu vyhubiť všetky bugy, ktoré nájde. Podajte Joy-Con kamarátovi pre co-op multiplayer a spojte sa s Badmanom! Spomenuli sme Adventure Mode, kde sa ukrýva ďalší príbeh?

VYHLÁSTE VOJNU BUGOM
S lúčovovou katanou v ruke Travis sľubuje vyhladiť všetky bugy, ktoré nájde. Používajte jeho jednoduché, ale ničivé útoky a jeho špeciálne útoky, aby ste znížili ich počty. Na konci každej hry čaká záludný boss. Kreatívne nakombinujte svoje útoky, aby ste ich všetky rozdrvili!

Travis Strikes Again: No More Heroes

SPLNENÉ PRIANIA
Pozbieraním všetkých siedmich Death Ballov vám splnia jedno želanie. Splnené vám bude čokoľvek si budete priať, preto sa pozorne pozerajte a pozbierajte ich všetky! Požičajte kamarátovi Joy-Con a hrajte v co-op multiplayeri - spojte sa s jedinečným Badmanom! Je tu aj Adventure mode, ktorý rozpráva úplne nový príbeh!

suda 51

zdielaj na:

Video / Ukážka Travis Strikes Again: No More Heroes:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť