GameExpres.sk
  Prihlásenie

Truck and Logistics Simulator

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Truck and Logistics Simulator
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Truck and Logistics Simulator:

Truck and Logistics Simulator je herný simulátor, v ktorom majú hráči za úlohu vykonávať logistiku od začiatku do konca, a to v režime pre jedného i viacerých hráčov.

VYSOKOZDVIŽNÝM VOZÍKOM ALEBO NIEČÍM INÝM?
V hre je celý rad rôznych vozidiel, ktoré je možné riadiť. Hráči budú spočiatku plniť misiu so svojím vozidlom (návesy, nákladiaky, pickupy a dodávky), potom svoje vozidlo naloží pomocou vysokozdvižného vozíka, teleskopického ovládača, nakladača a ďalších nákladných vozidiel. Počas misií, v ktorých ide o prevážanie vozidiel, musia hráči vozidlá na prívesy sami zaparkovať. Tiež si môžu natankovať nádrž palivom na čerpacích staniciach a opravovať svoje vozidlá v servisných oblastiach, keď poškodené.

Truck & Logistics Simulator

PARŤÁKA ZO SEBOU
Hra viacerých hráčov umožňuje hrať špeciálne kooperačné misie, ktoré možno splniť iba v tíme. Misie sa budú odohrávať vo voľne prístupnom otvorenom svete, v ktorom hráči dorazia na miesto určenia podľa GPS. Dodržiavanie dopravných predpisov a opatrné riadenie bez poškodenia nákladu povedie k vyššiemu zisku. Kvôli skráteniu cesty budú môcť hráči využívať prevoz. Niektoré misie ponúkajú náročnejšie výzvy, ako napríklad naliehavé misie, ktoré treba dokončiť v čo najkratšom čase, a misie s prepravou krehkého nákladu, kedy si hráči musia dávať osobitne pozor pri nakladaní a prevoze.

truck and logistics

zdielaj na:

Video / Ukážka Truck and Logistics Simulator:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťMiitopia (SWITCH)
Miitopia (SWITCH)
49,99€
42,99€