GameExpres.sk
  Prihlásenie

TT Isle of Man Ride on the Edge 2

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch TT Isle of Man Ride on the Edge 2
Kategória:zavodni
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS TT Isle of Man Ride on the Edge 2:

Zúčastnite sa toho najnebezpečnejšieho cestného závodu všetkých čias. Kľukatá cesta dlhá 60,7 km poriadne preverí vaše schopnosti. 18 motoriek, nespočet jazdcov, 3 kategórie, 18 tratí a otvorený svet.

OKRUHY, MAŠINY A ADRENALÍN
V hre TT Isle of Man - Ride On the Edge 2 ukazujete svetu, čo viete, v rámci rôznych šampionátov, načo sa vydáte dobyť Snaefell Mountain Course, 60 kilometrov dlhú trať s krivolakými aj rovnými úsekmi, ktoré otestujú samotné hranice vašich vodičských schopností. TT 2 obsahuje 17 dodatočných tratí, 18 rôznych motoriek vrátane klasických modelov, a oficiálnych pretekárov. A teraz je ešte realistickejšie ako kedykoľvek predtým vďaka úplne prepracované fyzike a verne reprodukovaným pohybom pretekárov.

TT Isle of Man Ride on the Edge 2

NOVÉ TRATE
Preteky na viac ako 60 km dlhej, ultra technickej trati vysokou rýchlosťou, ktoré vyžadujú realistické jazdné schopnosti ... taká je výzva, ktorá na vás čaká v TT2! Hra obsahuje veľa nových funkcií: otvorený svet, prepracovanú fyziku, klasické motorky a mnoho ďalšieho.

motorky

VYTUŇTE SI SVOJ STROJ
Vylepšite výkon svojej motorky a sledujte jej údaje v reálnom čase, aby ste držali krok s konkurenciou. TT2 tiež ponúka úplne nový otvorený svet - raj pre všetkých motorkárov, kde môžete testovať nastavenie svojej motorky a získať skúsenosti, ktoré budete potrebovať, aby ste vyhrali titul TT Isle of Man!

stroje

zdielaj na:

Video / Ukážka TT Isle of Man Ride on the Edge 2:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť