GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Two Point Hospital

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Two Point Hospital
Kategória:simulator strategia
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Two Point Hospital:

Navrhnite a postavte si svoju vlastnú nemocnicu! Predstavujeme management simulátor Two Point Hospital, ktorý Vám umožní okúsiť prácu riaditeľa nemocnice na vlastnej koži. Optimalizujte dizajn nemocnice, aby ste navýšili tok pacientov a peňazí, stavajte chodby, izby a čakárne podľa svojich predstáv. Rozšírte svoju nemocnicu do niekoľkých budov a získajte tak ešte viac pacientov. Umiestňujte dekoratívne a funkčné predmety okolo nemocnice pre zvýšenie prestíže, pobavenie pacientov a zabezpečenie ich pohody.

BALENIE OBSAHUJE
- základnú hru Two Point Hospital
- rozšírenie Bigfoot
- rozšírenie Pebberley Island

NEOBVYKLÉ CHOROBY
V Two Point Hospital na Vás čaká rozmanitá škála najrôznejších chorôb, pričom nechýba ani hotové raritné ochorenie, s ktorými si budete musieť poradiť vždy za využitia konkrétneho liečebného postupu. Diagnostikujte choroby, stavajte tie správne miestnosti a najímajte správny personál, aby ste sa s nimi vysporiadali čo najlepšie a predišli tak pandémii. Následne robte výskum a zavádzajte vylepšené liečebné postupy.

Two Point Hospital (PS4)

BUDUJTE SVOJU NEMOCNICU
Potom, čo postavíte a rozbehnete svoju prvú nemocnicu, budete pripravení sa vrhnúť na väčšiu výzvu v podobe väčšieho, lepšieho a viac prosperujúceho zariadenia. Zakúpte nové stroje, najmite viac kvalifikovaného personálu, zvelebujte areál nemocnice a zrýchlite tak svoj zárobok. Investujte do vzdelávania svojich zamestnancov, čím zvýšite efektivitu ich práce.

budovatelská strategie

zdielaj na:

Video / Ukážka Two Point Hospital:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť