GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Ultra Street Fighter II: The Final Challengers
Kategória:akčná
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Ultra Street Fighter II: The Final Challengers:

Street Fighter II, jedna z najikonickejších bojových hier všetkých dôb, je späť na Nintendo Switch. Ultra Street Fighter II obsahuje všetky klasické postavy, nové funkcie v hre pre jedného hráča a v hre pre viacero hráčov navyše aj dvoch nových bojovníkov – Evil Ryu a Violent Ken. Vyzvite svojich kamarátov vďaka prenosnosti konzole Nintendo Switch kdekoľvek!

STARÍ ZNÁMI
Hra obsahuje všetky pôvodné postavy, vrátane tých pridaných zo Super Street Fighter II. Navyše sa po 20. rokoch zostava rozrástla o Evil Ryu a Violent Kena. So všetkými týmito postavy môžete hrať v pôvodnej pixel-art grafike pre väčší retro zážitok, alebo si môžete vychutnať nový moderný kabát.

POHYBY
Ultra Street Fighter II: The Final Challengers ponúka tiež nový mód využívajúci pohybové vlastností ovládačov Joy-Con s názvom Way of the Hado. V ňom sa prepnete do pohľadu prvej osoby a pokúsite sa poraziť armádu Shadaloo pomocou špeciálnych pohybov Hadoken a Shorvuken.

ZÁBAVA VO VIACERÝCH ĽUĎOCH
Dôraz je kladený na zábavu vo viacerých hráčoch. Spojte sa s kamarátom a vyzvite počítačom ovládaného protivníka. Vyzvite kamarátov a bojujte medzi sebou v lokálnom a online multiplayeri.

30 ROKOV HISTÓRIE
Hra je oslavou 30. ročnej histórie série Street Fighter. Preto obsahuje digitálny artbook s viac než 250 stránkami, obsahujúci viac než 1500 ilustrácií z histórie série.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka Ultra Street Fighter II: The Final Challengers:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež: