GameExpres.sk
  Prihlásenie

Urban Trial Playground

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Urban Trial Playground
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Urban Trial Playground:

Vrhajte sa zo striech, preskakujte palmy a piesočné duny v novej hre pre Nintendo Switch - Urban Trial Playground - a staňte sa ultimátnym kaskadérskym pretekárom!

BOHATÉ HERNÉ ÚROVNE
Kombinujte rozličné pohyby a triky a vytvárajte tak oslnivé kombá za prémiové skóre. Toto nové pokračovanie obľúbenej série pretekov na motorke prenáša akciu z mestských ulíc priamo na slnečné a farbisté kalifornské pláže a ponúkne ešte šialenejšie triky, flipy a kombá než kedykoľvek predtým. Urban Trial Playground je hra zameraná na rýchlosť, balans a štýl!

STAŇTE SA ULTIMÁTNYM ŠAMPIÓNOM
Hra Urban Trial Playground ponúkne nespočet hodín akcie nielen pre fanúšikov voľného štýlu a adrenalínových športov. Kombinujte svoje triky a nespočet komb a vyšplhajte sa tak na vrchol tabuľky!

Trial prinesú online výsledkové tabule vo viac ako 50 herných úrovniach. Hráči budú môcť tiež vyzvať sami seba vďaka módu Time Trial: sledujte svoje najlepšie jazdy a pokúste sa ich prekonať prevedením odlišného, rýchlejšieho alebo ešte šialenejšieho manévru. Stretnite sa so svojimi priateľmi vďaka kompetitívnym módom pre 2 hráčov v split screene.

Urban Trial Playground ponúkne celkom 5 prispôsobiteľných bikov, pričom hráči budú mať možnosť upravovať ako vzhľad, tak i mechanické časti svojich strojov. Široké možnosti prispôsobenia tvojho biku ti umožní úplne si personifikovať tvoj herný štýl a skórovať v pravom kalifornskom štýle!

simulator zavodny

zdielaj na:

Video / Ukážka Urban Trial Playground:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť