GameExpres.sk
  Prihlásenie

Vampyr - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Vampyr
Kategória:akcia tombraider RPG
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
28.10.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Vampyr:

Akčné RPG s temnou atmosférou od tvorcov Remember Me a Life is Strange. Hra je zasadená do Veľkej Británie 20. storočia počas epidémie smrtiacej španielskej chrípky. Ulice Londýna sú ochromené chorobou, násilím a strachom. Tí, ktorí sú natoľko zúfalí alebo majú takú smolu, že sa ocitnú na ulici v tomto úplne chaotickom a strašidelnom meste, padnú za obeť tým nejnepolapitelnejším dravcom, ktorý v Británii vyčíňa: upírom.

UCHOVÁTE SI SVOJU ĽUDSKOSŤ?
Prominentný doktor, ktorý sa nedávno premenil na upíra, sa snaží porozumieť svojmu novému súženiu. Jeho výprava plná intuície, objavov a úsilia sa premení na smrtiacu drámu, keď sa bude snažiť zastaviť svoj neskrotný smäd, ktorý ho neustále núti ničiť ľudské životy. Kým sa budete snažiť uchovať si to, čo zostalo z vašej ľudskosti, vaše rozhodnutia budú mať vplyv na osud vášho hrdinu počas pátrania po odpovediach v zdrvujúcom, hmlistom meste, ktoré sa snaží vysporiadať s dozvukmi španielskej chrípky.

Vampyr (SWITCH)

HLAVNÉ PRVKY
- Preskúmajte temne atmosférický Londýn na začiatku 20. storočia počas toho najhoršieho moru v histórii ľudstva.
- Zahrajte si za trýzneného a silného upíra, ktorý sa učí pravidlá svojho nového stavu. Muž vedy, nočný tvor: tie najťažšie bitky sa budú odohrávať vo vašom vnútri.
- Vybudujte si vlastný bojový štýl vďaka širokej škále vyrobených zbraní a silných upírskych schopností, ktoré vám pomôžu premôcť veľké a jedinečné tvory.

upíři

- Zvoľte si svoj osud: Príbeh budú formovať vaše morálne voľby - nakoľko dokáže byť upír ľudský, keď sa musí nakŕmiť?
- Lovte ľudskú korisť, aby ste prežili: vaše voľby ovplyvní váš vývoj aj príbeh a nevyhnutne ovplyvní životy tých, ktorí v Londýne prežívajú. Budúcnosť leží vo vašich rukách...

zdielaj na:

Video / Ukážka Vampyr:

video na YouTube

Recenzie Vampyr:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Vampyr se rozhodně nemá za co stydět. I přes průměrný audio-vizuál se mu podařilo vytvořit živý svět postavený na zajímavém herním mechanismu s plný důležitých rozhodnutí, která mají dopad.
TOVAR SKLADOM
zobraziť