GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wolfenstein II: The New Colossus

hra pre Nintendo Switch
 hra pre Nintendo Switch Wolfenstein II: The New Colossus
Kategória:akcia 3D scifi
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

Hra vyžaduje dodatočné stiahnutie dát z internetu a pamäťovú kartu.
POPIS Wolfenstein II: The New Colossus:

The New Colossus dejovo priamo nadväzuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistov BJ Blazkowicz prežil súboj s generálom Deathsheadom a prebúdza sa v roku 1961, aby zistil, že jeho milovaná Anya čaká dvojčatá. A tak opäť začína akčný old-school nárez, ako ho máme najradšej. 

OSLOBOĎTE AMERIKU
Svet Wolfensteina rozhodne nie je svetom, kde by mohli v pokoji vyrastať potomkovia takých chrabrých frajerov. Deathshead je síce po smrti, ale znetvorená Frau Engel a jej nacistickí kolegovia stále vládnu svetu železnou päsťou s hákovým krížom na každom kĺbe. A tak musí Blazko a jeho noví aj dobre známi priatelia začať s revolúciou naprieč Amerikou.NACISTI AJ KROKODÝLY
Aj tentoraz nás čaká likvidácia nacistov a ich strašných robotických výtvorov, rada zbraní, z ktorých niektoré môžete nosiť v každej ruke, výrazné postavy alebo pestré lokácie. Pozrieme sa do New Orleans, kde vás celkom prirodzene čaká konflikt nielen s nacistami, ale aj s krokodílmi. Ďalšie lokality zahŕňajú mesto Roswell v Novom Mexiku alebo Manhattan po dopade atómovej bomby. Ako už vieme z čias The New Order, práve atómovka zhodená na New York zapríčinila kapituláciu Ameriky počas vojny.zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Konzola Nintendo Switch + paměťová karta

Video / Ukážka Wolfenstein II: The New Colossus:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť LEGO DC Super-Villains (SWITCH)
LEGO DC Super-Villains (SWITCH)
49,99€
38,99€