GameExpres.sk
  Prihlásenie

WRC 8 + DLC + darček plagát - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch WRC 8
Kategória:simulator preteky rally
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
24.10.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

AKCIA :

AKCIA :

K predobjednávke dostanete ako darček plagát.

POPIS WRC 8:

Nikdy predtým nebola oficiálna WRC hra takto autentická. Nová off-roadová fyzika na všetkých povrchoch, kompletne prepracovaný kariérny mód, dynamické počasie, 50 tímov, 14 krajín, 100 tratí, týždenné výzvy a esport mód. To všetko v tom najlepšom WRC zážitku všetkých čias.

TVRDÁ DRINA
Šampionát WRC je najťažší a najmenej predvídateľný motošport na svete. Vodiči, kopiloti a celý tím v zázemí sa musí neustále adaptovať na zmeny, aby dosiahli ich autá čo najlepšie výsledky na akomkoľvek povrchu, za akéhokoľvek počasia, vo dne aj v noci.

WRC 8 majú dážď, sneh a búrky väčší dopad a prináša tak vernejšiu simuláciu. Priľnavosť k povrchu sa mení v priebehu pretekov a autá musia byť špeciálne naladené pre každú časť, kedy výber pneumatík je kľúčový.

3499550375602

MANAGEMENT
V hre pre jedného hráča vás čakajú nové výzvy v novom kariérnom móde. Aktívne plánovanie medzi pretekmi, výskum a vývoj pre vylepšenie auta. Starať sa musíte aj o svoj tím v zázemí, prísť a školiť svojich technikov, inžinierov a ďalšie pozície. Multiplayer potom ponúkne týždenné aktivity. Esport mód je späť a je intenzívnejší ako kedykoľvek predtým.

rally

zdielaj na:

Video / Ukážka WRC 8:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť