GameExpres.sk
  Prihlásenie

Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice
Kategória:rpg 3D fantasy
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 57,99€

AKCIA :

POPIS Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice:

BALENÍ OBSAHUJE
- základnú hru Zaklínač 3: Divoký hon
- datadisk Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene
- datadisk Zaklínač 3: Divoký hon - O víně a krvi
- všetkých 16 DLC a všetky doterajšie aktualizace

Zaklínač: Divoký hon je príbehové RPG novej generácie, nadväzujúce na cenami ovenčeného predchodcu a slávnu knižnú sériu. Môžete sa tešiť na ohromujúci fantasy svet, plný života a nepreberného množstva úloh. Stovky miest k nekonečnému objavovaniu a hlavne výborne napísaný príbeh plný zásadných rozhodnutí, ktoré ovplyvnia hrateľnosť a budúci dej.

Opäť sa vracia starý známy lovec monštier - Geralt z Rivie. Teraz však stojí pred svojou doposiaľ najťažšou úlohou. V obrovskom a drsnom svete, zmietanom vojnou, musí nájsť Dieťa Proroctva. Na svojej ceste navštívi mnoho rozličných miest, nebezpečných pirátskych ostrovov, zradných horských chodníkov, polozabudnutých jaskýň a ďalších miest, o ktorých neradno sa zmieňovať.

HRAJTE AKO PROFESIONÁLNY ZABIJAK MONŠTIER

Už od raného detstva sú trénovaní a geneticky mutovaní tak, aby dosiahli nadľudských schopností, obrovskej sily a bystrých reflexov - Zaklínači sú nejakou nedôveryhodnou protiváhou k brutálnemu svetu, zamorenému monštrami a príšerami.
- Likvidujte protivníkov tými najdesivejšími spôsobmi, za pomoci radu vylepšiteľných zbraní, najrôznejších elixírov a ničivej bojovej mágie.
- Lovte širokú škálu rozmanitých monštier . Od divokej zveri potulujúcej sa v horských priesmykoch, až po nadprirodzene silných predátorov číhajúcich v temných tieňoch mestských uliciach.
- Investujte vaše ťažko získané odmeny do vylepšenia výzbroje, nakupujte na mieru robené brnenia alebo jednoducho všetko stavte v konských pretekoch, kartách či sa stretnite v pästné bitke. Nočná zábava v Zaklínačovi nepozná hraníc ...

Zaklínača je stvorený pre nekonečné objavovanie a stovky dobrodružstiev. Jeho veľkosť, detailnosť a komplexnosť prekonáva všetko, čo sme zatiaľ v hrách videli.
- Precestuje každý kút , objavujte zabudnuté ruiny, jaskyne a vraky. V mestách obchodujte s kupcami a trpasličími kováčmi. Lovte na rozľahlých planinách, skaliscích i otvorenom mori.
- Uzatvárajte dohody so zradnými generálmi, zákernými čarodejnicami a skorumpovanými kráľovskými majestátmi. Poskytujte im temné a nebezpečné služby, ktoré zvládnete iba vy.
- Robte rozhodnutia , ktoré prekračujú hranice dobra alebo zla a postavte sa ich ďalekosiahlym dôsledkom.

zaklínač 3 Divoký hon

NÁJDITE DIEŤA PROROCTVA
Prijmite doteraz najdôležitejšie kontrakt. Vystopujte Dieťa Proroctva , ktoré je kľúčom k záchrane či zničenia tohto sveta. Žijúca zbraň moci, ktorého existencia bola predpovedaná starodávnymi elfskými legendami.
- vzoprieť sa zúrivým vládcom , duchom ovládajúcim divokú prírodu a v neposlednom rade tiež skrytej hrozbe číhajú kdesi v kútiku.
- Určite svoj osud vo svete , ktorý možno ani nestojí za záchranu.

witcher 3 wild hunt

zdielaj na:

Video / Ukážka Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť