GameExpres.sk
  Prihlásenie

NiGHTS: Journey of Dreams

Hra pre Nintendo Wii
 Hra pre Nintendo Wii NiGHTS: Journey of Dreams
Kategória:Akčná
Multiplayer:ÁNO (2 hráči)
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 14,99€

POPIS NiGHTS: Journey of Dreams:

Pokračovanie kultovej arkády z konzole Sega Saturn z roku 1996. Hlavným hrdinom je opäť NiGHTS, ktorý zachraňuje kráľovstvo Nightopii, ktoré sa rozprestiera na ploche celkom siedmich snových svetov, ktoré ohrozujú Nightmareni zo susedného sveta Nočných môr a zlých snov.

S týmito nepriateľmi sa budete vysporiadávať v úlohe šaška NiGHTSa predvádzaním celej rady akrobatických pohybov a útočných manévrov, samozrejme vo vzduchu. Využívať k tomu pritom budete wiimot i nunchak, s ktorými budete mávať v presne naznačených trajektóriách.

K dispozícii sú tiež tri rôzne Persona masky, ktoré hlavnému hrdinovi poskytujú odlišné schopnosti a umožňujú mu preskúmavať rôzne časti herného sveta. Dračia maska premení NiGHTSa v obrovského draka odolného poryvom vetru. Maska delfína zase NiGHTSa premení v delfína, čím mu sprístupní sekciu podvodnú. No a raketová maska zmení NiGHTSa do podoby rakety, ktorá mu umožní cestovanie v obrovskej rýchlosti.

Hra navyše ponúka i obmedzenú podporu služby WiiConnect 24, cez ktorú sa dá uskutočniť výmena predmetov a zmena prostredia podľa skutočného ročného obdobia na základe informácií z Wii forecast kanálu, teda z kanálu s predpoveďou počasia. Podporovaná je dokonca i kooperatívna hra dvoch hráčov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Wii alebo WiiU

Video / Ukážka NiGHTS: Journey of Dreams:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť