GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: City Undercover (Selects)

Hra pre Nintendo WiiU
Hra pre Nintendo WiiU LEGO: City Undercover (Selects)
Kategória:akčná adventúra
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Recenzie na nintendo-gen.eu >>
Aktuálna cena : 23,99€

POPIS LEGO: City Undercover (Selects):

GTA v kockovanom lego svete so všetkým, čo k tomu patrí, navyše so špeciálnymi funkciami využívajúcimi Wii U GamePad. Táto hra nemá Lego v názve nadarmo a rovnako ako ostatné Lego tituly posledných rokov, funguje skvele nie ako karikatúra nejakej populárnej značky, alebo konceptu, ale i ako hra sama o sebe.

Po svojich alebo v zabavenom vozidle, jazdíte otvoreným priestorom kockovaného mesta, ktorému nechýba žiadny z atribútov mesta reálneho, vrátane uspokojivej živelnosti, zaujímavých zákutí a ľúbivého dizajnu. V úlohe policajta naháňate zločincov po meste, a buď ich chytáte akčným chvatom priamo na ulici, alebo vás prinútia použiť váš Wii U Gamepad v niektorej z mini hier.

Jednotlivé „hádanky“ sú za sebou vystavané jednoducho, logicky a zábavne, takže sa pri žiadnej akcii nezdržíte dlho, ale pocit dobre odvedenej práce vám hra rozhodne neodoprie. A všetky tieto herné úkony navyše spája typický parodický humor dotiahnutý ad absurdum. Miesto zničených plechov padajú z objektov pri nehodách Lego kocky a miesto krvi z ľudí tečú...tiež Lego kocky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Konzola Nintendo Wii U

Video / Ukážka LEGO: City Undercover (Selects):

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť