GameExpres.sk
  Prihlásenie

Star Fox Guard

Hra pre Nintendo WiiU
Hra pre Nintendo WiiU Star Fox Guard
Kategória:akcia
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 14,99€

POPIS Star Fox Guard:

Grippy Toad, zakladateľ firmy Corneria Precious Metals a Slippy Toad, člen legendárneho tímu Star Fox potrebujú vašu pomoc s ochranou prosperujúceho biznisu! Ich prosby sa rozhodnete vypočuť a teda vašou úlohou bude slúžiť ako dozor niekoľkým obrazovkám, ktorými budete sledovať príval nepriateľských robotov, ktorých budete postupne ničiť za pomoci automatických rýchlopalných veží.

Dôležitá je predovšetkým rýchlosť! Kliknite na zodpovedajúcu kameru ovládačom a rozstrieľajte chodiacich a kotúľajúcich sa robotov na kúsky. Nebude to však až taká prechádzka ružovou záhradou, pretože niektorí z nich disponujú štítmi a teraz sa dokonca budú snažiť vaše pracne nastražené kamery ukradnúť.

S trochou snahy však všetky nástrahy nakoniec prekonáte, za čo vám bude odmenou postup na vyššiu úroveň, odomknutie nových misií a získanie prístupu k špeciálnym kamerám, ktoré následne môžete pri obrane komplexu využiť

zdielaj na:

Video / Ukážka Star Fox Guard:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.