GameExpres.sk
  Prihlásenie

Star Fox Zero

Hra pre Nintendo WiiU
Hra pre Nintendo WiiU Star Fox Zero
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Star Fox Zero:

Team Star Fox prichádza na Nintendo Wii U spolu s novým dobrodružstvom! Fox, Falco, Peppy a Slippy zachraňujú sústavu Lylat v nebezpečnom hlbokom vesmíre. Spolu s nimi sa vracajú staré známe hlášky a množstvo nových, ktoré budú vďaka audio technológii znieť ako by išli priamo z leteckého headsetu.

UNIKÁTNE OVLÁDANIE
Spojenie Wii U gamepad ovládača a televíznej obrazovky vytvára unikátny interface. To umožňuje vyskúšať si ovládanie Arwingu z dvoch rôznych uhlov zároveň - je tak možné útočiť na nepriateľa a zároveň letieť v opačnom smere. Týmto spôsobom je možné sprostredkovať na televíznej obrazovke oveľa zaujímavejší letecký zážitok.

TRANSFORMÁCIE
Nový Arwing sa môže tiež jednoducho transformovať na Walker, Gyrowing a Ladmaster tank, vďaka ktorým sa môže pohybovať aj po povrchu planét. Airwing môžete jednoducho ovládať za použitia ľavej a pravej páčky a vykonávať známe letecké manévre, ako salto, otočka a Barrel Roll.

VEDĽAJŠIE ÚLOHY
Okrem základného príbehu môžete každú z exotických planét prejsť znovu v kokpite ďalších vozidiel a vyskúšať si vedľajšie úlohy.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Konzola Nintendo Wii U

Video / Ukážka Star Fox Zero:

video na YouTube

Recenzie Star Fox Zero:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Archaicky působící střílečka, která vyžaduje trpělivost s nepřívětivým ovládáním. Pokud ji máte, najdete v Zero slušnou porci zábavy.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.