GameExpres.sk
  Prihlásenie

American Truck Simulator - West Coast Bundle + Nálepka s logom hry

Hra pre PC
Hra pre PC American Truck Simulator - West Coast Bundle
Kategória:simulator auta
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

AKCIA : Samolepka

K objednávke od nás dostanete navyše nálepku s logom hry!

Kľúč k hre American Truck Simulator - West Coast BundleTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS American Truck Simulator - West Coast Bundle:

Späť do Ameriky! Českí vývojári z SCS softvér, tvorcovia populárnej kamiónovej hry Euro Truck Simulátor, sa opäť vracajú za oceán, kde so sériou 18 Wheels of Steel kedysi začínali. Môžete sa tak tešiť na nádherné americké prostredie s mestami ako Los Angeles alebo San Francisco a hlavne na legendárne tradičné americké trucky.

WEST COAST BUNDLE OBSAHUJE:
- základnú hru American Truck Simulator
- štáty Kalifornia, Oregon a Washington
- DLC Lesná technika
TO NAJLEPŠIE Z AMERIKY
Amerika je krajina Truckom zasľúbená a oplýva tak celým radom legendárnych strojov. Môžete sa tešiť na všetky najslávnejších trucky z vašich plagátov v garáži, vymodelované do posledného nitu na kapote a nitky v interiéri. Poveziete rozličné náklady od tých najbežnejších, až po obrovské a nebezpečné prívesy.

American Truck Simulator - West Coast Bundle

BRÁZDITE NEKONEČNÉ CESTY
Čakajú vás rozľahlé pláne Severnej Ameriky so všetkými ikonickým miestami a dychberúcou krajinou. Tvorcovia plánujú postupne obsiahnuť celý severoamerický kontinent, formou postupne vydávaných DLC k základnej edícii hry, ktorá má zahŕňať predovšetkým Kaliforniu. 

Euro Truck Simulator II

STAŇTE SA KRÁĽOM CIEST
Vybudujte vlastnú dopravnú spoločnosť na miestnom trhu. Berte zákazky, jazdite rýchlo, ale opatrne a zarábajte peniaze. Z vašej firmy sa potom môže stať najväčší dopravca v Spojených štátoch!


LESY, VODA, ALE AJ SOPKY
Oregon je jedným z geograficky najrozmanitejších štátov v severozápadných USA. Je to 9. najväčší štát a so 4 miliónmi obyvateľstva 27. najľudnatejší. Jeho prírodná krása zahŕňa hlboké lesy, veľa vodných plôch a riek a nájdu sa aj sopky, rozsiahle púšte a pusté krovinaté buše.

ETS2

zdielaj na:

Video / Ukážka American Truck Simulator - West Coast Bundle:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťTennis World Tour (PC)
Tennis World Tour (PC)
34,99€
25,99€