GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ancestors Legacy: Limited Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Ancestors Legacy: Limited Edition
Kategória:stratégia
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 13,99€

POPIS Ancestors Legacy: Limited Edition:

EDÍCIA OBSAHUJE
- fyzický artbook
- soundtrack na CD


Vydajte sa na cestu dobývania pevností, plienenia, nájazdov a drancovania nepriateľských táborov, dedín a miest. Využívajte celú radu dostupných taktických možností, získajte strategické výhody, ktoré vám poskytne okolité prostredie a spravujte svoje dočasné základne a osady - len tak budete schopný dosiahnuť vytúženého víťazstva.

PLIENIŤ A DRANCOVAŤ
Prevezmete kontrolu nad svojou armádou na ceste naprieč stredovekou Európou v jednej z mnohých kampaní. Zvoľte si jeden zo štyroch dostupných národov, ktorými sú Vikingovia, Anglosasi, Germáni a Slovania, a vydajte sa na cestu dobývania pevností, plienenia, nájazdov a drancovania nepriateľských táborov, dedín a miest.

Ancestors predstavuje historicky vernú stratégiu v reálnom čase ovplyvnenú stredovekými historickými udalosťami. Hráči sa môžu tešiť na veľkolepé bitky na rozsiahlych bojiskách, a to všetko v detailnej a vierohodnej grafike vďaka Unreal Engine 4. Zažite stredoveké krviprelievanie tak, ako nikdy predtým, vďaka špeciálnej filmovej kamere, ktorá vás vtiahne priamo do stredu bitky kedykoľvek budete chcieť. Hra potom ponúka natívne ovládanie na gamepade, čo ocenia všetci hráči na konzolách.

 + darček herná minca

zdielaj na:

Video / Ukážka Ancestors Legacy: Limited Edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Agony (PS4)
Agony (PS4)
30,99€   
Anthem (PC)
Anthem (PC)
17,99€   
Borgia: Faith and Fear (PC)
Borgia: Faith and Fear (PC)
4,99€
1,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziť