GameExpres.sk
  Prihlásenie

Angry Birds Space

Hra pre PC
Hra pre PC Angry Birds Space
Kategória:arkáda
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 5,99
Aktuálna cena : 3,99€

Naštvaní vtáci sa vracajú!
POPIS Angry Birds Space:

Jedna z najhranejších hier na svete sa dočkala plnohodnotného pokračovania. Jedná sa o novú hru, ktorá sa chváli vylepšenou fyzikou, hernými mechanizmami a predovšetkým čerstvým a neopozeraným prostredím vesmíru. Medzi novinky patrí napr. schopnosť spomaliť čas, rýchlo-deštrukcia opevnenia a veľa ďalšieho.

Hlavnou novinkou je prítomnosť gravitačných polí okolo planét, ktoré ovplyvňujú dráhu letu operencov. Často je možné mieriť a strieľať z oboch strán, vták obkrúži celú planétu a následne zasiahne cieľ. Už to nie je len „namieriť – vystreliť“, ale vzhľadom k príťažlivosti je možné očakávať… i nemožné.

Nechýba dostatočný počet levelov s rôznym spôsobom hrania.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, 0,1GB voľno na disku, 16x CDROM, grafická karta podporujúca OpenGL 1.3, hra vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Angry Birds Space:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Angry Birds Space:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Angry Bird Space si vzali všechno dobré a zábavné z Angry Birds a přidali k nim nový prostor, který přináší novou fyziku. To všechno je zabaleno do příjemného audiovizuálního kabátku a hlavně se to velmi dobře hraje. A i když se vám třeba starší díl nelíbil, určitě zkuste tento, protože je to opravdu hodně jiné a povedené.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť