GameExpres.sk
  Prihlásenie

Anno 1800 - Pioneers Edition + dlc

Hra pre PC
Hra pre PC Anno 1800 - Pioneers Edition
Kategória:strategia realbudaboj historia
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 84,99
Aktuálna cena : 77,99€

AKCIA : Bonus k predobjednávke

Bonus k predobjednávke

POPIS Anno 1800 - Pioneers Edition:

PIONEERS EDITION OBSAHUJE
- kód na stiahnutie hry Anno 1800
- zberateľský box
- exkluzívny steelbook
- artbook (120 str.)
- 3 litografie
- vybraný soundtrack na CD
- zapečatený list
- DLC "The Anarchist" 
- DLC s exkluzívnymi logami spoločností

Anno 1800 - Pioneers Edition

Obľúbená budovateľská stratégia sa teraz pozrie do doby úsvitu priemyselnej revolúcie. Svoju stratégiu pre víťazstvo budete môcť založiť na diplomacii, obchode alebo bojovaní. S priemyselným vekom sa samozrejme viažu i rôzne objavy, ktoré sa vám budú hodiť pri stavbe obrovskej metropoly, plánovanie efektívne logistickej siete, prieskumu a pri budovaní kolónií v novo objavených krajinách.

NA SKLONKU NOVEJ ÉRY Vitajte v 19 storočí, časoch rozvoja priemyslu, diplomacie a objavov a dobách technických inovácií a konšpirácií. Toto obdobie je skvelým pre klasickú budovateľskú stratégiu Anno, kedy v novom diele bude otestovaná hráčova schopnosť viesť veľké metropoly, plánovať efektívne logistiku, obsadzovať exotické kontinenty, posielať expedície naprieč svetom a dominovať nad svojimi oponentmi v diplomacii, obchode a bojovaní.

KLASICKÝ ZÁŽITOK
Anno 1800 prináša hrateľnosť, zdokonalenú za 20 rokov histórie série. Tešiť sa môžete na bohaté budovanie mesta, príbehovú kampaň, skvelý sandbox a klasický Anno multiplayer. V Anno 1800 sa vrátia individuálni AI nepriatelia, náhodne generované mapy a mnoho ďalšieho.

NOVÉ ZÁŽITKY V NOVEJ DOBE
Pre novú éru si Anno 1800 pripravilo množstvo noviniek. Expedícia umožní hráčom vyslať posádky špecialistov naprieč svetom, aby hľadali slávu a bohatstvo, zatiaľ čo doma je spracovanie a manažment tovární viac náročný a realistický. V neposlednom rade potom je možno kolonizovať Južnú Ameriku a nárokovať si čierne zlato, ktoré poháňa novú éru priemyslu.

SPRÁVNA STRATÉGIA K VÍŤAZSTVU
Vedenie prosperujúcich metropol vyžaduje, aby hráč prispôsobil svoju stratégiu novým situáciám. Naplniť sa musia požiadavky obyvateľov a to vytváraním nespočetného množstva výrobných reťazcov, obchodovaním s ostatnými hráčmi a zabezpečením profitability obchodných ciest.

Balenie neobsahuje hru na DVD, ale aktivačný kód pre Uplay.zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Anno 1800 - Pioneers Edition:

video na YouTube

Súvisiace produkty
ANNO 2205 (PC)
ANNO 2205 (PC)
39,99€
27,99€  
Anno 1800 (PC)
Anno 1800 (PC)
52,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziťF1 2018 (PC)
F1 2018 (PC)
39,99€
15,99€