GameExpres.sk
  Prihlásenie

ANNO 2070 CZ (DLC 1-3)

Hra pre PC
Hra pre PC ANNO 2070 CZ (DLC 1-3)
Kategória:realtime stratégia
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 9,99€

Kľúč k hre ANNO 2070 CZ (DLC 1-3)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
Neobsahuje DVD ani základnú hru ANNO 2070 CZ. Obsahuje iba kód na stiahnutie dodatkov!
POPIS ANNO 2070 CZ (DLC 1-3):

DLC 1: Projekt Eden
Obsahuje "Rozvojový balíček" s dvomi exkluzívnymi misiami, "Balíček Strážca" (okamžitý prístup k vynálezom, technológiám a alternatívnemu vzhľadu Josha Steensa bez nutnosti najprv dokončiť svetovú udalosť) a nakoniec sadu architektonických doplnkov pre vaše mestá.

DLC 2: Veľký krach na burze
Oobsahuje kompletný obsah balíčku "Finančná kríza" (alternatívna podoba centra štatistík, dve exkluzívne misie a niekoľko okrasných budov, ktoré skvele doplnia vzhľad vášho mesta).

DLC 3: Nordamarský konflikt
Zachytáva vyostrenie konfliktu medzi Global Trust a Iniciatívou Eden. Dochádza k stretu zájmov a obidve strany sa snažia získať hráča na svoju stranu. Nestranná E.V.E. prichádza s návrhom zachovať si nestrannosť a vycvičiť armádu diplomatov, ktorí by spor urovnali. Získajte prístup k obidvom stranám, nastoľte mier medzi týmito nezmieriteľnými rivalmi a využite najnovšie vojenské technológie - jadrové ponorky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

vyžaduje hru ANNO 2070 CZ

Video / Ukážka ANNO 2070 CZ (DLC 1-3):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie ANNO 2070 CZ (DLC 1-3):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Anno 2070 vypadalo zpočátku možná trochu rozpačitě, ale nakonec se z něj vyklubal kvalitní titul, který dokáže zabavit na dlouhé hodiny. Pokud vás budovatelské strategie baví a chcete si vyzkoušet, jaké je to kolonizovat jedny z posledních volných ostrůvků na planetě Zemi, berte všemi deseti.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
ANNO 1404 CZ (PC)
ANNO 1404 CZ (PC)
9,99€  
ANNO 2070 CZ (PC)
ANNO 2070 CZ (PC)
26,99€
10,99€  
TOVAR SKLADOM
zobraziť