GameExpres.sk
  Prihlásenie

Anno History Collection

Hra pre PC
Hra pre PC Anno History Collection
Kategória:strategie realbudboj
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Anno History Collection:

Anno History Collection OBSAHUJE
- Anno 1602
- Anno 1503
- Anno 1701 s českými titulkami
- Anno 1404 s českými titulkami
- bonusový obsah, vrátane soundtrackov a tapiet, rovnako aj firemných log a ornamentov z hry Anno 1800 (samotná hra nie je súčasťou balenia)

Hra v krabičke neobsahuje disk, ale aktivačný kľúč do služby uPlay. Je vyžadované pripojenie k internetu na stiahnutie herných dát.

V Anno History Collection si môžete zahrať a pripomenúť 4 legendárne diely real time budovateľskej stratégie s dôrazom na obchod a občasný boj, vrátane mnohých bonusov. Všetko je teraz kompletne aktualizované na moderné operačné systémy a vaše mestá budú vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým, a to vďaka rozlíšeniu až 4k.

REMASTEROVANÉ KLASIKY

Už ste tieto pôvodne hry hrali a stále máte uložené pozície? Užite si všetky vylepšenia ako režim v okne bez okrajov a vylepšený posun kamery a pokračujte vo svojich súčasných hrách vďaka kompletnej kompatibilite uložených pozícií! Užite si aktualizovanú a rozšírenú funkčnosť hry pre viac hráčov, úplne prvýkrát vrátane Anno 1503.


Anno History Collection

ANNO 1602

Prežite začiatky série Anno vďaka aktualizovanej a optimalizovanej hre Anno 1602 a jej prídavku New Islands, New Adventure, ktorý obsahuje ďalšie náročné kampane a ďalšie bonusy. Hra je dostupná v angličtine.

anno 1602

ANNO 1503

Ponorte sa do klasickej hrateľnosti a dávno strateného režimu pre viac hráčov vďaka hre Anno 1503 a jej prídavku The Treasures, Monsters & Pirates, ktorý obsahuje 12 dodatočných napínavých scenárov pre jedného hráča s rôznou úrovňou obtiažnosti, 3 dodatočné dlhodobé hry a ďalšie dodatočný obsah. Hra je dostupná v angličtine.

anno 1503

ANNO 1701

Pripomeňte si klasickú hrateľnosť prvej hry zo série 3D Anno a prídavku Potopený drak, ktorý obsahuje 11 dodatočných strhujúcich misií v kampani, editor sveta, štyri dodatočné postavy a ďalší obsah, ktorý obohatí váš zážitok. Hra je dostupná s českými titulkami.

anno 1404

ANNO 1404

Užite si úchvatnú hrateľnosť naozajstné budovateľskej klasiky s prídavkom Benátky, ktorý obsahuje až 60 dodatočných predmetov a 300 dodatočných úloh a takisto prináša novinky ako obchodné závody, naloďovania pod. Hra je dostupná s českými titulkami.

anno 1701

zdielaj na:

Video / Ukážka Anno History Collection:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť