GameExpres.sk
  Prihlásenie

Aquanox: Deep Descent - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Aquanox: Deep Descent
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
rok 2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Aquanox: Deep Descent:

Aquanox: Deep Descent je strielačka z pohľadu prvej osoby, v ktorej sa posadíte do kokpitu podvodných lodí, ktoré môžete podľa ľubovôle upravovať a vydáte sa na dobrodružstvo plné súbojov v dystopickom podvodnom svete. Ide o tretí diel značky začatej začiatkom tisícročia.

NOVÝ SVET

V blízkej budúcnosti sa zemský povrch stane neobývateľným. Zvyšky ľudstva žijú v bývalých ťažobných a výskumných staniciach hlboko pod hladinou morí a oceánov. Avšak ani pod vodou sa klasické nešváry medzi jednotlivými fakcemi nezmyjú a tak nás čaká vojna o zdroje a dominanciu.

Aquanox: Deep Descent
NA DNE
Prevezmite kontrolu nad tímom skvelo vytrénovaných pilotov podmorských strojov a zažite epický príbeh temného sveta hry Aquanox. Pošlite nepriateľov na onen svet presne zamiereným torpédom, granátometom, minou a mnohými ďalšími zbraňami. Dno oceánu je záhadné, nebezpečné a nepreskúmané, nikdy neviete, čo vás za ďalším útesom čaká.

akvanox
NIEKOĽKO REŽIMOV
Tešiť sa môžete na drop-in kooperatívny príbehový režim, kde až v 4 hráčoch prevezmete role pilotov a prežijete ich príbeh. Možnosti úpravy lodí sú veľmi široké a slúžia ako solídny základ RPG elementov, spolu s ťažbou, obchodovaním a lootováním. V neposlednom rade je prítomný tiež klasický PvP multiplayer, vrátane režimov deathmatch, team deathmatch a dogfighting.

aqua nox

zdielaj na:

Video / Ukážka Aquanox: Deep Descent:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťShowcase Snooker (PC)
Showcase Snooker (PC)
3,99€
1,00€