GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ash of Gods: Redemption

Hra pre PC
Hra pre PC Ash of Gods: Redemption
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Ash of Gods: Redemption:

Ash of Gods je taktické ťahové RPG s bohatým príbehom a detailným nelineárnym dejom o troch hrdinoch, ktorí čelia prastarému mýtickému zlu. Kapitán Thorn Brenin, strážny Lo Pheng a pisár Hopper Rowlie ešte nevedia, že sa Reapers vrátili a chcú utopiť svet v krvi, aby mohli prebudiť driemajúcich bohov.

PODĽA VÁS

Príbeh sa môže kedykoľvek zmeniť podľa vašich rozhodnutí, ktoré občas vedú aj k smrti postavy. Tým však hra nekončí, pretože príbeh pokračuje ďalej bez hrdinu, ale berie do úvahy následky jeho sklonu, ktoré sa prejavia v budúcich udalostiach. Nespoliehajte sa na to, že vám víťazstvo zaistí jedna taktika alebo na silný tím - umelá inteligencia v Ash of Gods sa prispôsobuje vášmu hernému štýlu a núti vás postupovať chytro!

Ash of Gods: Redemption

UMELECKÉ DIELO
Fantasy svet hry Ash of Gods je skutočne neuveriteľné miesto s úžasnými postavami, a to ako z hľadiska príbehu, tak grafiky. Súbojové animácie boli vytvorené pomocou rotoskopie, kde sú natáčaní živí herci, na ktorých sa potom nakreslia tie najvernejšie 2D animácie. Jedná sa o kombináciu nádhernej grafiky, okázalej hudby, taktického súboja a silného príbehu. Atmosféru podčiarkuje originálny soundtrack od skladateľov hudby k hrám Zaklínač, Bulletstorm a Shadow Warrior.

tahové rpg

SÚBOJE A ODOMYKANIE POSTÁV
Súbojový systém je navrhnutý tak, aby obohatil hráčsky zážitok a donútil hráča riskovať život členov vlastného tímu. S umelou inteligenciou môžete bojovať v rôznych výzvach PvE. Odomykajte si nové postavy, vylepšenia a karty a prispôsobte si taktiku ešte viac podľa vlastného štýlu. Každé rozhodnutie môže zmeniť beh udalostí a osud vašej družiny. Zdroje sú obmedzené, takže budete potrebovať všetok svoj ostrovtip a všetky taktické zručnosti.

2D hra

zdielaj na:

Video / Ukážka Ash of Gods: Redemption:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťDIRT 5 (PC) + plagát + DLC
DIRT 5 (PC) + plagát + DLC
37,99€
31,99€