GameExpres.sk
  Prihlásenie

Assassins Creed: Valhalla

Hra pre PC
Hra pre PC Assassins Creed: Valhalla
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 45,99€

POPIS Assassins Creed: Valhalla:

Krabicová verzia neobsahuje disk, iba kód na stiahnutie hry v službe Uplay. 
 
S českou pobočkou Xzone.cz podporujeme vznik fanúšikovskej češtiny od tímu Farflame.

V novom diele hry Assassins Creed s podtitulom Valhalla sa ujmete úlohy Eivora, neohrozeného vikingského bojovníka vychovaného na bájach o bitkách a sláve. Preskúmajte dynamický nádherný otvorený svet zasadený do brutálneho prostredia temného obdobia Anglicka v 9. storočí. Plundrujte svojich nepriateľov, budujte svoju osadu a zaobstarajte si politický vplyv na ceste za ziskom svojho miesta medzi bohmi v samotnej Valhalle.

VLASTNÁ SÁGA
Vďaka pokročilým RPG mechanikám môžete ovplyvniť vývoj vašej postavy a tým pádom utvárať svet okolo vás. S každým rozhodnutím, od politických aliancií cez bojovú stratégiu až k dialógom, budete sami strojcami svojej cesty ku sláve.

Assassins Creed: Valhalla - Ultimate Edition

INTUITÍVNY SÚBOJOVÝ SYSTÉM
Valhalla ponúkne nemilosrdný štýl boja vikingských bojovníkov, od boja s dvomi jednoručnými zbraňami, ako sú sekery či meče, alebo jednou zbraňou a štítom. Nepriateľom môžete utnúť hlavy, zabiť ich z diaľky alebo ich nepozorovane zabíjať svojimi skrytými čepeľami.

Assassin's Creed: Valhalla

OTVORENÝ SVET Z TEMNEJ DOBY

Od tajomných brehov Nórska sa vydáte do krásnych, ale nepriateľských kráľovstiev Anglicka. Viking z vás bude naplno, pretože nový Assassins Creed ponúkne všetko, čo k správnemu vikinskému životu patrí - rybárčenie, lovenie, hranie chlastacích hier a veľa ďalšieho.

ac valhalla

VELTE EPICKÝM NÁJAZDOM

Skrz celé Anglicko môžete útočiť na saské vojsko a pevnosti. Svoj klan povediete v bitkách, pri drancovaní nepriateľského územia a ulovenú korisť prinesiete späť svojim ľuďom.

valhalla

BUDUJTE SVOJU VLASTNÚ OSADU

Ak nebudete plieniť nepriateľské územia, čaká na vás výstavba a vylepšovanie vlastnej osady. Postavte si kasárne, kovárne, tetovacie salóny a ďalšie. Klan potrebuje nových členov a tie si zaraďte do svojej unikátnej družiny nájazdníkov, ktorú môžete zdieľať online so svojimi priateľmi, aby ju aj oni mohli použiť počas svojich nájazdov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Assassins Creed: Valhalla:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťShowcase Snooker (PC)
Showcase Snooker (PC)
3,99€
1,00€