GameExpres.sk
  Prihlásenie

Battlefield 4 CZ (bez disku)

Hra pre PC
Hra pre PC Battlefield 4 CZ (bez disku)
Kategória:akce 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 19,99€

Kľúč k hre Battlefield 4 CZ (bez disku)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Battlefield 4 CZ (bez disku):

Neobsahuje disk, ale iba aktivačný kód do služby Origin.

Battlefield 4 je akčnou hrou. V Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky stierajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu. Hra beží na báze vysoko výkonného herného enginu Frostbite 3 budúcej generácie. Battlefield 4 vďaka tomu ponúka úplne jedinečne realistický a dramatický priebeh akcie. Len v Battlefielde môžete demolovať budovy, v ktorých sa kryje nepriateľ. Len v Battlefielde budete veliť útoku z kormy delového člna. Battlefield dáva hráčovi slobodu v rozhodovaní, akým spôsobom chce dosiahnuť lepšie výsledky, a pri hľadaní cesty k víťazstvu testuje jeho schopnosti na maximum. Okrem typicky prepracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý príbeh sledujúci osudy hlavnej postavy. Jeho dej sa začína odvíjať od evakuácie amerických VIP z čínskeho Šanghaja, po ktorej sa hráčov oddiel musí prebiť do bezpečia. Poddajte sa úžasne chaotickej atmosfére všade zúriaceho vojnového konfliktu, ktorý nájdete len v Battlefielde.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Recenzie Battlefield 4 CZ (bez disku):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Battlefield 4 nám nabízí spoustu možností jak se zabavit a ještě opravuje nejméně dvě velké chyby svého předchůdce a přináší Levolution, který dokáže úplně ovlivnit průběh bojů. Je zde sice několik nepříjemných chyb, ale hra za koupi stojí.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Nechám to na vás. Kupujete si Battlefield kvůli multiplayeru a nevadí vám, že single tady nehraje ani třetí a možná ani čtvrté housle? Pak berte všemi deseti a přihoďte si k hodnocení ještě o dva bodíky více. Zajímá vás singleplayer a hru více hráčů máte v plánu jen ozkoušet? Strhněte si dva body a hledejte jinde.
Súvisiace produkty
TOVAR SKLADOM
zobraziťWatch Dogs 2 CZ (PC)
Watch Dogs 2 CZ (PC)
30,99€
16,99€