GameExpres.sk
  Prihlásenie

Battlefield 4 EN

Hra pre PC
Hra pre PC Battlefield 4 EN
Kategória:akce 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 19,99€

POPIS Battlefield 4 EN:

Battlefield 4 je akčným hitom svojho žánru, v ktorom určuje hlavné trendy. Len v Battlefielde hráči zažijú chvíle, kedy sa prakticky zmazávajú rozdiely medzi hrou a pocitom skutočnej radosti z úspechu. Hra beží na báze vysoko výkonného herného enginu Frostbite 3 ďalšej generácie. Battlefield 4 vďaka tomu ponúka jedinečne realistický a dramatický priebeh akcie.

Len v Battlefielde môžete demolovať budovy, v ktorých sa kryje nepriateľ. Len v Battlefielde budete veliť útoku delového člnu. Battlefield dáva hráčom slobodu v rozhodovaní, akým spôsobom chcú dosiahnuť lepšie výsledky, a pri hľadaní cesty k víťazstvu testuje jeho schopnosti na maximum.

Okrem typicky prepracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý príbeh sledujúci osudy hlavnej postavy. Jeho dej sa začína odvíjať od evakuácie amerických VIP z čínskeho Šanghaja, po ktorej sa hráčov oddiel musí prebiť do bezpečia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Recenzie Battlefield 4 EN:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Battlefield 4 nám nabízí spoustu možností jak se zabavit a ještě opravuje nejméně dvě velké chyby svého předchůdce a přináší Levolution, který dokáže úplně ovlivnit průběh bojů. Je zde sice několik nepříjemných chyb, ale hra za koupi stojí.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Nechám to na vás. Kupujete si Battlefield kvůli multiplayeru a nevadí vám, že single tady nehraje ani třetí a možná ani čtvrté housle? Pak berte všemi deseti a přihoďte si k hodnocení ještě o dva bodíky více. Zajímá vás singleplayer a hru více hráčů máte v plánu jen ozkoušet? Strhněte si dva body a hledejte jinde.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťBattlefield V (PC)
Battlefield V (PC)
35,99€
23,99€