GameExpres.sk
  Prihlásenie

Battlefield: Hardline CZ

Hra pre PC
Hra pre PC Battlefield: Hardline CZ
Kategória:Akčná - strieľačka
Multiplayer:ÁNO (24 hráčov)
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

Kľúč k hre Battlefield: Hardline CZTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Battlefield: Hardline CZ:

V Battlefield: Hardline si splníte svoj sen stať sa policajtom alebo zločincom. Hardline kombinuje intenzívny multiplayer, známy zo série Battlefield, a emotívny príbeh, ktorý sa svojím štýlom blíži moderným televíznym kriminálkam.

Kriminálka Battlefield
V dramatickej príbehovej kampani pre jedného hráča sa ujmete úlohy mladého detektíva Nicka Mendozy, ktorý sa vydáva do súkromnej bitky naprieč celou krajinou s cieľom pomstiť sa za zradu bývalým parťákom.

Najrýchlejší Battlefield v dejinách
V nových režimoch pre viac hráčov, ako sú napríklad Lúpež (Heist) alebo Rescue (Záchrana), je vašou úlohou chytať kriminálnikov, vykrádať sejfy a zachraňovať rukojemníkov podľa toho, na ktorú stranu zákona sa postavíte.
Pomocou lezeckých hákov a zlaňovacích kladiek sa vyšplháte na budovy a presvištíte s peniazmi naprieč mestom. Nehľadiac na stratégiu bude ako vždy kľúčovým prvkom tímová spolupráca.

Deštrukcia celého mesta
Vystrieľajte podzemnú pestovňu, vyhoďte do povetria bankový trezor alebo premeňte autosalón v Los Angeles v hromadu trosiek. Pestré lokácie mestského prostredia sú moderné, sexi a umožňujú rozsiahlu deštrukciu.

Chaos na ceste i vo vzduchu
Pošlite vzduchom posily svojmu tímu na druhom konci mapy, zničte protivníkov agresívnym zásahom na ceste alebo zdrhnite policajtom obťažkaní korisťou na motorke. Hra v pozemných i vzdušných dopravných prostriedkoch je v Battlefielde Hardline rýchla, zbesilá a hlavne nevšedná.zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[64bit], Win 7, Win 8, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (nVidia GTX 260 / ATI Radeon 5770), 60,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i3/i5 2,4GHz alebo Athlon II/Phenom II 2,8GHz, vyžaduje pripojenie k internetu!

Recenzie Battlefield: Hardline CZ:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Zatímco singleplayer opět nezazářil, multiplayer ukázal, že by se jednou mohl Battlefield znovu postavit na nohy a nabýt trochu ztracené slávy. Hardline má stále co dohánět, ale navzdory chybám jde o důstojný přírůstek do série, jenž má šanci zaujmout i ty, kteří nad posledními díly zlomili hůl.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Hardline není špatnou hrou. Chybí jí však vize a jasně oddefinovatelné aspekty od předchůdce, které by tuto hru dělali něčím významnějším, jako je datadisk za plnou cenu.
Recenzie na gamesite.sk » (65%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť