GameExpres.sk
  Prihlásenie

Binary Domain

Hra pre PC
Hra pre PC Binary Domain
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Binary DomainTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Binary Domain:

Binary Domain je prepracovaná tímová strielačka, v ktorej musíte získať kontrolu nad futuristickým Tokiom čeliacim novej robotickej hrozbe.

Píše sa rok 2080, príbeh začína v nebezpečnom meste, kam sú vyslaný Dan Marshall a posádka Rust aby usmernila robotickú komunitu, ktorá sa vymkla kontrole a snaží sa zbaviť ľudskej rasy.

Čakajú na vás najrôznejšie kontrastné prostredia, vzrušujúce stretnutia s vysoko inteligentnými robotickými nepriateľmi a predovšetkým taktické uvažovanie pri tých najťažších bojoch, aby ste priviedli členov svojho tímu do bezpečia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 2,6GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce GT 220 / Radeon HD 2600 XT), 8,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Recenzie Binary Domain:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Akční, frenetický, emocionální, občas epický, vtipný a překvapující. Zkrátka takový, jaký má správný akčňák být. Pokud mu odpustíte těch pár minel, zažijete skvělý sci-fi příběh s kvalitním obsahem. Nic více ale nečekejte.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Je věta, kterou uslyšíte v Binary Domain několikrát. A po dohrání ji dáte i za pravdu. Pokud budou lidé ochotni porušovat zákony, tak můžeme podobné problémy jednou očekávat. Ve hře ale na ostatní živé lidi, hráče či partnery, moc nenarazíte. On line hraní byl v době vydání velký problém. Pokaždé, když jsem zkoušel hru po síti, tak jsem nikde žádný zápas nemohl najít. Škoda. Naštěstí singleplayer tohoto titulu daleko předčí vše, co by mi multiplayer mohl nabídnout.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPort Royale 4 (PC)
Port Royale 4 (PC)
39,99€
27,99€