GameExpres.sk
  Prihlásenie

BioShock Remastered

Hra pre PC
Hra pre PC BioShock Remastered
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre BioShock RemasteredTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS BioShock Remastered:

Aktivácia vyžaduje pripojenie na internet a bezplatný účet na službe Steam.

Bioshock znamená revolúciu v žánri strieľačiek a navždy zmení pohľad na klasické FPS. Hra vytvára živý, unikátny a nepredvídateľný zážitok. Potom, čo vaše lietadlo spadne do nedostupných ľadových vôd, objavíte vrak zhrdzaveného batyskafu a v ňom zostúpite do podmorského mesta Rapture, ktoré bolo vytvorené pre idealistickú spoločnosť vybraných vedcov, umelcov a továrnikov. Situácia je ale vyhrotená - život z mesta už dávno vymizol.

NEBEZPEČENSTVO NA KAŽDOM ROHU
Teraz je mesto pokryté mŕtvolami, nebezpeční strážcovia brúsia chodbami, zatiaľ čo malé dievčatá okrádajú mŕtvých a geneticky zmutovaní obyvatelia vás každú chvíľu napadajú. S použitím svojho obmedzeného vybavenia sa budete snažiť prevziať nadvládu nad svojím svetom, obsadiť strážne veže a vytvoriť si všetko potrebné pre vlastné prežitie. Inovujte svoje zbrane použitím iónového gélu, výbušnín a toxínov.

ÚPRAVA TELA
Geneticky si upravujte svoje telo v Plasmidových staniciach rozmiestnených po meste. tento upgrade vášho organizmu vás posilní fantastickými a často komickými schopnosťami ... Preskúmavajte žijúci svet, ktorého obyvatelia majú medzi sebou zaujímavé simbiotické vzťahy. Zažite pocit z next-gen grafiky, ktorá živo dokresľuje opustené mesto stavané v štýle art deco, podčiarknuté ešte detailnými vodnými efektmi, ktoré vôbec kedy boli vyvinuté vo svete hier. Robte rozhodnutia, ktoré pred vás stavia absolútne zásadná otázka: Chcete iba zneužívať nevinné pozostalých mesta Rapture, alebo ich zachrániť ...?

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka BioShock Remastered:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť