GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Duty: Black Ops 4 - Mystery Box Edition

Hra pre PC
 Hra pre PC Call of Duty: Black Ops 4 - Mystery Box Edition
Kategória:akce fps vojenske
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 189,99€

POPIS Call of Duty: Black Ops 4 - Mystery Box Edition:

MYSTERY BOX EDITION OBSAHUJE
- hru Call of Duty: Black Ops 4
- Zombies Mystery Box
- odznaky Zombies Heroes FiGPiNs
- puzzle 10th Anniversary Zombies (1000 dielkov)
- prvé číslo komiksu Zombies z dielny Dark Horse
- Zombies litografiu
- popsocket (držiak na telefón)
- steelbook
- limitovaná edícia nášiviek
- Black Ops Pass
- exkluzivné DLC

Call of Duty: Black Ops 4 - Mystery Box Edition

Call of Duty: Black Ops je späť so svojím štvrtým dielom, ktorý prináša skvelý multiplayer, najväčší Zombie mód v histórii série, ktorý prinesie hneď tri plné nemŕtve dobrodružstva hneď pri štarte a Blackout mód, v ktorom sa dočkáme masívneho battle royale. Blackout ponúkne najväčšiu Call of Duty mapu v histórii, ikonické Black Ops súboje, postavy, lokácie a zbrane z celej série.

TAKTICKÝ MULTIPLAYER
Multiplayer v Black Ops 4 posúva pomyselnú latku zase o niečo viac, prináša ten najlepší možný zážitok, ktorý sme doteraz v sérii mohli nájsť. V multiplayeri bude záležať len na vás a vašich voľbách. Postupne môžete skúmať jednotlivých špecialistov a ich herný štýl. Návrat oslavuje "Pick 10 Create-a-Class" systém, takže váš špecialista môže byť utvorený presne podľa vás.

black ops iv

HORDY ZOMBÍKOV
Zombie mód je hneď pri launchi vôbec najväčší v histórii série a to rovno s tromi dobrodružstvami a novými postavami. Okrem prepracovanej hrateľnosti ponúkne aj mnoho easter eggov, ktoré si fanúšikovia série zaslúžia.

BATTLE ROYALE
V Blackout móde sa séria Call of Duty pozrie prvýkrát na dnes veľmi populárny mód battle royale. A pozrie sa na to po svojom, kedy vnesie do najväčšej mapy v histórii série Call of Duty svoje pozemné, námorné i vzdušné súboje. Hrať môžete za vašu obľúbenú postavu z histórie Black Ops série v známych prostrediach a bude len na vás, či zostanete ako posledný nažive.zdielaj na:

Video / Ukážka Call of Duty: Black Ops 4 - Mystery Box Edition:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č.
TOVAR SKLADOM
zobraziť