GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Duty: Modern Warfare 2

Hra pre PC
Hra pre PC Call of Duty: Modern Warfare 2
Kategória:akčná FPS
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 11,99€

Kľúč k hre Call of Duty: Modern Warfare 2Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Call of Duty: Modern Warfare 2:

Pokračovanie 4. dielu série z dôb Moderného vojenstva, kde sa opäť pozriete na stredný východ v úlohe amerického mariňáka. V hre sa dočkáte množstva starých dobrých zbraní, vrátane M16 alebo M40, ale tiež nových, ako odstrelovačky SR25M alebo L85A2.

Nový nadväzujúci príbeh je omnoho viac zahalený tajomstvom a úmysly hlavného zloducha Makarova nebudú známe takmer do konca hry. Presne ako v skutočnosti, budete teda často posielaní na miesto určenia bez dôležitých informácií, prípadne s úplne skreslenou predstavou a až na mieste vám dôjde skutočná realita. Potešujúcou správou je, že sa z prvého dielu vracia celá rada postáv na čele s kapitánom MacTavishom a.k.a. Soapom. Prenikanie do hry je tak určite príjemnejšie.

V multiplayeri nájdete celkovo 35 zbraní. Úplne novým módom je tzv. Special Forces, kde mapy sú špeciálne navrhnuté pre kooperatívnu hru. Vám a vášmu kolegovi budú zadané úlohy, ktoré pôjdu splniť iba vo dvoch, takže si jeden bez druhého neškrtnete. Okrem tejto náhrady co-op singleplayeru sa samozrejme vracia i multiplayer klasický so všetkou zásobou módov, odznakov a RPG prvkov, na ktoré sú hráči zvyknutí.

Hlavné rysy :

  • Vďaka realistickej fyzike guľky ulamujú omietku zo stien
  • Je možné v jednej ruke držať pištoľ a v druhej nôž
  • Jeden z levelov vás vezme priamo na vesmírnu stanicu
  • V hre sa v niektorých momentoch objaví i bullet-time
  • Po každom splnenom leveli sa vám odomkne jedna Challenge misia

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 3,2GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6600 GT / Radeon 1600XT), 12,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Call of Duty: Modern Warfare 2:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Call of Duty: Modern Warfare 2:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Jde-li o singelplayer a Special Ops, MW2 vřele doporučujeme. Kvůli multipleyeru však hodnocení razantně snižujeme. IWnet a ignorace tvůrců je prostě moc silné kafe i na nás. V době vydání bychom se rozmýšleli mezi osmičkovým a devítkovým hodnocením, ale v současné době si PC verze více než 7 prostě nezaslouží. Infinity Ward, pěkně jste to dopracovali…
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť