GameExpres.sk
  Prihlásenie

Chicken Police: Paint it RED!

Hra pre PC
Hra pre PC Chicken Police: Paint it RED!
Kategória:dobrodruzne
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Chicken Police: Paint it RED!:

Divoký príbeh o láske, smrti, kurčatách a vykúpeniach! Chicken Police je noirové dobrodružstvo s policajnými parťákmi so starostlivo vytvoreným svetom, drsným príbehom a množstvom absurdného humoru. Hra kombinuje prvky klasických adventúr s vizuálnym komiksovým rozprávaním. Chicken Police je satirické dobrodružstvo, ktoré pripomína atmosféru noirových filmov zo 40. rokov a rovnako ako tie najlepšie noirové detektívky je tak drsné a beznádejné, že je možné ho servírovať len s poriadnou porciou cynického humoru.

ZOZNÁMTE SA S KURACOU POLÍCIOU
Sonny Featherland a Marty MacChicken kedysi boli legendárna detektívna dvojka menom Kuracia polícia. Ale to už je skoro desať rokov a čas je neúprosný. Sonny a Marty sú teraz nútení spolupracovať na prípade, ktorý je divnejší než čokoľvek, s čím sa doteraz stretli.

Chicken Police: Paint it RED!
PRÍBEHOVÁ DETEKTÍVNA HRATEĽNOSŤ
Chicken Police je príbehová hra s množstvom dialógov, ktorá kombinuje prvky komiksov a klasických adventúr. V hre si môžete pohovoriť s viac ako 30 postavami, pričom niektoré musíte poriadne vypočuť. Zbierajte veľa stôp, dôkazov a veľmi tajných osobných informácií o pochybných postavách z Clawville, aby ste ich mohli nemilosrdne použiť proti nim!

HandyGames
PRESKÚMAJTE MESTO CLAWVILLE
Môžete navštíviť cez 30 miest a niektoré z nich sa behom príbehu niekoľkokrát zmenia. Pri niekoľkých príležitostiach sa môžete vrátiť na predchádzajúce lokácie a hľadať tam ukryté tajomstvo, stretnúť sa s novými postavami a nájsť informácie o hernom svete a jeho obyvateľoch.

The Wild Gentlemen
FILMOVÝ ZÁŽITOK
Chicken Polica má osobitý strhujúci vizuálny štýl vytvorený pomocou skutočných fotografií a fotorealistického 3D pozadia, ktorý čerpá inšpiráciu z noirových a animovaných filmov. Noirovú atmosféru podčiarkuje originálny hudobný soundtrack a tiež profesionálny dabing všetkých postáv s viac ako 8 hodinami hovoreného slova!

noir detektivka

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Chicken Police: Paint it RED!:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťMotoGP 17 (PC)
MotoGP 17 (PC)
34,99€
26,89€