GameExpres.sk
  Prihlásenie

Chivalry 2 - Day One Edition + DLC - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Chivalry 2 - Day One Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
08.06.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.

AKCIA :

POPIS Chivalry 2 - Day One Edition:

Chivalry 2 je akčná bojová hra pre viacerých hráčov z pohľadu prvej osoby inšpirovaná epickými stredovekými filmovými bitkami. Hráči sú vrhnutí do akcie v každom ikonickom okamihu danej éry - od stretu mečov cez búrky horiacich šípov po obliehanie veľkých hradov a ďalšie. Dominujte na obrích bojiskách. Katapulty bijú krajinu na kusy, zatiaľ čo obliehate hrady, podpaľujete dediny a vraždíte špinavých roľníkov v obnovenom režime tímových úloh.

NOVÁ ÉRA KONTAKTNÉHO SÚBOJA

Majstrovsky ovládnite meč v úplne novom plynulom súboji, ktorý kombinuje údery v reálnom čase a voľný systém komb pre urýchlenie akcie, aby sa z vás na bojisku stal vír ocele. Hra Chivalry 2 je navrhnutá pre boj s viacerými nepriateľmi, takže súboje kombinujú to najlepšie zo žánrov FPS a bojových hier a predstavujú bezkonkurenčný kontaktný zážitok.

Chivalry 2
CROSS-PLAY
Obrie bitky si žiadajú epické bojiská. Zahrnutie Cross-Play naprieč všetkými verziami búra hranice medzi hráčmi na PC a konzolách a umožňuje im stretnúť sa na bojisku proti sebe nehľadiac na to, na čom hrajú.

akční středověká hra
FILMOVÁ PREZENTÁCIA
Obrie vylepšenia vo vizuálnej kvalite s atmosférou, ktorá hráča vrhne do obľúbených okamihov z epických stredovekých hollywoodskych akčných filmov. Hru poháňa najnovší a najlepšie herný engine Unreal Engine 4. Rozsiahle stredoveké prostredia od turnajov po dobívanie hradov epických rozmerov. Užite si chaos epických stredovekých bitiek a stretov, ktorých intenzita má zachytiť rozmer "Bitky bastardov" z Hry o tróny.

hra ze středověku
VÁŠ ŠTYL BOJA
Váš arzenál sa rozširuje o nový systém podtried, ktoré poskytujú väčšiu rozmanitosť ako kedykoľvek predtým. Štyri základné triedy sa delia na rôzne podtriedy, arzenál jedinečných zbraní hneď s niekoľkými vizuálnymi variantmi a novými podpornými predmetmi od hrncov s olejom po barikády, debny so zásobami a pozíciami pre strelca proti jazde. Ovládnite pole vďaka rôznym ťažkým obliehacím strojom vrátane balisty, katapultov, trebuchetov, baranidiel, mantletov, pasce s bodákmi, rebríkov a ďalším.

středověk
VYBUDUJTE SI HRDINU
Staňte sa hrdinom, ktorý tak aj vyzerá. Detailný systém úprav pridáva hre na rozmanitosti: typ hlavy, farba pleti, vlasy a fúzy plus farby, výrazy tváre, farby na tvár, prezývky, heraldika, prilby, zbroje, zbrane a ďalšie - milióny možných kombinácií. Rozšírený dabing a gestá umožňujú hlbšie hru na hrdinov vďaka novým hlasovým postavám i návratu pôvodného obsadenia a nových animovaných gest pre každú postavu, vďaka ktorým sa môžete súperom vysmiať druhýkrát!

historická akční hra
ODMIETNITE ZOMRIEŤ
Pokračujte v boji aj potom, čo prídete o končatinu, čo vás zrazí, odzbrojí, zapáli, prešpikujú šípy, zlomí vám štít, utopí vás v krvi - rozdávajte údery i zo zeme. Obväzy, oživovanie a nový stav vyradenia z boja vám umožní podporovať spoluhráčov a zostať v akcii až do poslednej kvapky krvi. Bojiská sú posiata desiatkami predmetov, s ktorými môžete interagovať. Vezmite kurča, zapáľte ho a hoďte; zabite muža hlavou jeho kamaráta; improvizujte a vymyslite nový bojový štýl s vidlami - alebo s paradajkami.

chivalery

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

je uvedená na externej stránke

Video / Ukážka Chivalry 2 - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť