GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cities: Skylines (Deluxe Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Cities: Skylines (Deluxe Edition)
Kategória:realtime stratégia
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 24,99
Aktuálna cena : 16,99€

Elektronický kľúč zaslaný cez SMS alebo email:
Pokiaľ chcete ušetriť za zaslanie tohto produktu a stačí vám len kľúč, ktorý tento produkt obsahuje, môžeme vám ho poslať SMSkou alebo emailom a vy tak ušetríte náklady za dopravu.
Deluxe edition obsahuje navyše: 5 historických pamiatok (Socha slobody, Eiffelova veža, Brandenburská brána, Víťazný oblúk, Stanica Grand Central Terminal), digitálny soundtrack a digitálny artbook.
POPIS Cities: Skylines (Deluxe Edition):

Cities: Skylines je modernou variáciou na klasický žáner mestských simulácií. Hra rozširuje nadšenie a náročnosť z budovania, respektíve udržovanie skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje už etablované funkcie budovateľských stratégií.

Vďaka tomu, že za ňou stoja tvorcovia série Cities in Motion, sa môže hra pochváliť plne funkčným systémom mestskej dopravy. Ponúka tiež možnosť upraviť hru modifikáciami a prispôsobiť si ju tak svojmu štýlu, akoby protiváhu vôči mnohovrstevnej a náročnej simulácii. Obmedzení ste len vašou predstavivosťou, tak prevezmite kontrolu nad mestom a vydajte sa až k nebesám!

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 3,0GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (VIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5670), 4,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!, hra podporuje aj OS Linux a Mac.

Video / Ukážka Cities: Skylines (Deluxe Edition):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Assassins Creed: Origins CZ (PC)
Assassins Creed: Origins CZ (PC)
37,99€
26,99€   
Battlefield 4 CZ (PC)
Battlefield 4 CZ (PC)
19,99€  
Call of Duty: Black Ops III (PC)
Call of Duty: Black Ops III (PC)
24,99€
15,80€   
TOVAR SKLADOM
zobraziťUBOAT (PC)
UBOAT (PC)
???   
The Sims 4 CZ (PC)
The Sims 4 CZ (PC)
36,99€
23,99€