GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cities: Skylines (Deluxe Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Cities: Skylines (Deluxe Edition)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Cities: Skylines (Deluxe Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Cities: Skylines (Deluxe Edition):

Cities: Skylines je modernou variáciou na klasický žáner mestských simulácií. Hra rozširuje nadšenie a náročnosť z budovania, respektíve udržovanie skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje už etablované funkcie budovateľských stratégií.

Vďaka tomu, že za ňou stoja tvorcovia série Cities in Motion, sa môže hra pochváliť plne funkčným systémom mestskej dopravy. Ponúka tiež možnosť upraviť hru modifikáciami a prispôsobiť si ju tak svojmu štýlu, akoby protiváhu vôči mnohovrstevnej a náročnej simulácii. Obmedzení ste len vašou predstavivosťou, tak prevezmite kontrolu nad mestom a vydajte sa až k nebesám!

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 3,0GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 512MB RAM (VIDIA GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 5670), 4,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!, hra podporuje aj OS Linux a Mac.

Video / Ukážka Cities: Skylines (Deluxe Edition):

video na YouTube

Recenzie Cities: Skylines (Deluxe Edition):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Spousta lidí řiká, že Cities: Skylines je tou nejlepší budovatelskou strategií od dob SimCity 4. Bez sebemenšího zaváhání se mohu k takovýmto lidem přidat. Tahle hra je prostě vydařená a Colossal Order se předvedli tak, jak se sluší a patří. Jen tak dál.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
Cities: Skylines Snowfall je placené rozšíření povedeného titulu, obohacující základní hru převážně o zimní období a tramvajovou dopravu. Opravdových novinek ale přináší pomálu, proto bych jej doporučoval především skalním příznivcům.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť