GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cityconomy

Hra pre PC
Hra pre PC Cityconomy
Kategória:simulator
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Cityconomy:

Je čas upratať! Zhostite sa plnenia rôznych úloh, ktoré spoločnosť poskytujúca verejne prospešné služby plní a postarajte sa o pulzujúce mesto v ekonomickom simulátore Cityconomy.

ČO TO ZNAMENÁ?
Poskytovanie služieb od bežného zvozu odpadu, odťahových služieb, až po sekanie trávnikov. Po celom meste je k dispozícii množstvo misií. Čaká na vás celkovo 15 vozidiel a to dokonca aj v hre viacerých hráčov!

V MESTE JE STÁLE ČO ROBIŤ
Preskúmajte rozsiahle mesto s otvoreným svetom zložené z rôznych častí, ako je staré mesto, priemyselný park, alebo obytné štvrte. Po celom meste nájdete úlohy pre váš neustále sa rozrastajúci vozový park. Ak sú s vašimi službami obyvatelia spokojní, získate prístup k novým schopnostiam, úlohám a strojom.

VYBUDUJTE SPOLOČNOSŤ
Plňte realistické úlohy v rámci mestskej ekonomiky. Odťahujte autá, čistite kanalizácie, opravujte cesty a strihajte živé ploty. Sami, nebo s priateľmi v režime hry viacerých hráčov. Plňte úlohy a postarajte sa o to, aby boli obyvatelia mesta šťastní a spokojní. Vybudujte ziskovú spoločnosť, ktorá bude pilierom miestnej ekonomiky.

MULTIPLAYER
Hry pre viacerých hráčov sa môže zúčastniť až 5 hráčov. Hráč, ktorý hru spustí, funguje ako hostiteľ. Plňte rôznorodé spektrum úloh spolu s priateľmi, alebo si len tak užije zábavu a voľnosť v otvorenom svete.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,4GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje 64 bit OS a pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Cityconomy:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť