GameExpres.sk
  Prihlásenie

Civilization: Beyond Earth

Hra pre PC
Hra pre PC Civilization: Beyond Earth
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Civilization: Beyond EarthTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Civilization: Beyond Earth:

Hra Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth vás zavedie na výpravu za hranice našej planéty – čaká vás prieskum a kolonizácia nového sveta a položenie základov novej civilizácie.

Vďaka tomu, že sa hra Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth zameriava na budúcnosť ľudskej civilizácie na cudzej planéte, nie je jej rozvoj obmedzený bežnou časovou osou známou z ostatných dielov série Civilization. Hráči tak budú mať po prvýkrát možnosť ovládať frakcie s výrazne odlišnými kultúrami a viesť ich k zvolenému osudu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 1,8GHz, pamäť 2,0GB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 800GT ), 8,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Civilization: Beyond Earth:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Civilization: Beyond Earth:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Rising Tide je vydařený datadisk, který částečně napravuje chyby základní hry. V určitém směru jí dokonce vylepšil. Přesto mají ale hoši z Firaxis Games stále co zlepšovat.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Civilizaci výlet za hranici naší sluneční soustavy prospěl. Léty vybroušená hratelnost v kombinaci s novým prostředím a hrstkou nových prvků tvoří špičkový mix, který od absolutního hodnocení dělí jen špetka vad na kráse a ten prostý fakt, že se hra od svého předchůdce žádným opravdu výrazným způsobem neposunula. I přes to všechno perfektní zážitek.
Recenzie na gamesite.sk » (75%)
TOVAR SKLADOM
zobraziť