GameExpres.sk
  Prihlásenie

Cloudpunk

Hra pre PC
Hra pre PC Cloudpunk
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Cloudpunk:

Neónové svetlá, hustá prevádzka, obrovská aglomerácia, milióny ľudí so svojimi malými príbehmi ... a medzi nimi vy so svojim lietajúcim autom. Čaká vás prvá nočná smena v službách Cloudpunku - pololegálnej kuriérskej spoločnosti spravujúcej potreby obyvateľov mesta Nivalis. Ujímate sa úlohy vodičky menom Rania a ani v najmenšom netušíte, čo vám chystá budúcnosť a či sa vôbec v zdraví dožijete rána. Žiadna doručovacia misia nie je príliš nebezpečná a nikto nie je rýchlejší ako vodič Cloudpunku. Nikdy ale neviete, kto bude váš budúci zákazník a akému nebezpečenstvu vás vystaví. Osudy ľudí aj androidov sa totiž môžu nečakane protknúť práve túto noc ...

NEONOVÉ MESTO

Skúmajte obrovské vertikálne kyberpunkové mesto. Na niektorých miestach môžete svoje lietajúce auto zaparkovať a preskúmať časť mesta pešo. Ako Rania odhaľte tajomstvá sveta plného korporátnych konšpirácií, hackerov a neposlušné umelej inteligencie. Vaše rozhodnutia budú mať trvalý vplyv na obyvateľov Nivalis. Vylepšujte svoje lietajúce auto Hova a s pomocou zberateľských predmetov skrášľujte svoj byt.

Cloudpunk
VŠETKÝMI SMERMI
Pohybujte sa všetkými vrstvami mesta - od špinavých uličiek v spodných poschodiach až po vrcholky mrakodrapov, ktoré prerážajú šedivé oblaky a dotýkajú sa samotného okraja troposféry. Objavte skryté miesta a predmety, ktoré vám odomknú ďalšie vedľajšie misie a nové príbehy. Zoznámte sa s rozmanitými postavami a ponorte sa do ich každodenného života.

kyberpunk

zdielaj na:

Video / Ukážka Cloudpunk:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťCreate (PC)
Create (PC)
4,99€
1,99€