GameExpres.sk
  Prihlásenie

Company of Heroes 2 - All Out War Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Company of Heroes 2 - All Out War Edition
Kategória:strategie realbudaboj svetova
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 22,99€

POPIS Company of Heroes 2 - All Out War Edition:

EDÍCIA OBSAHUJE
- plnú hru Company of Heroes 2 pre PC s českými titulkami
- DLC Soviet Campaign
- DLC Ardennes Assault Campaign
- DLC The Western Front Armies
- DLC The British Forces
- všetky fázy Theater of War
- digitálny art book a digitálny soundtrack

Kompletná edícia druhého dielu Company of Heroes vás zavedie na východný aj západný front. Obsahuje totiž všetky datadisky do hry. Prevezmite tak velenie kultovej sovietskej Červenej armády, amerických US Forces alebo nemeckej Oberkommando West.

THE WESTERN FRONT ARMIES 
The Western Front Armies predstavuje dve jedinečné zbierky nového obsahu US Forces a nemeckej Oberkommando West. Každá z armád má odlišné možnosti taktickej hrateľnosti, nové pechotnej jednotky, tímové zbrane, vozidlá, schopnosti a vylepšenia v celkovo ôsmich sezónnych mapách pre viac hráčov zasadených na západný front.

ARDENNES ASSAULT
Kampaň pokračuje v príbehu druhej svetovej vojny a umiestni vás priamo doprostred bitky, ktorú Churchill kedysi opísal ako ... nepochybne tou najväčšou americkou bitkou vojny. Tento kľúčový stred preslávil pod názvom Bitka v Ardenách. Preberte velenie amerických spojeneckých vojsk, ktorá čelí taktickým výzvam a nemilosrdnej krajine počas prekvapivého útočného manévru zo strany neľútostného a znovu vzkrieseného Oberkommanda West.

THE BRITISH FORCES
Táto armáda predstavuje úplne novú sadu odlišných možností taktickej hrateľnosti, ktorá sa točí okolo nového stromu technológií vrátane novej pechoty, tímových zbraní vozidiel, vylepšenia, veliteľov s jedinečnými schopnosťami a celkom ôsmimi novými mapami pre viac hráčov, ktoré boli vymodelované podľa historických bojísk.

zdielaj na:

Video / Ukážka Company of Heroes 2 - All Out War Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť