GameExpres.sk
  Prihlásenie

Construction Simulator 2015 (Gold Edition)

Hra pre PC
Hra pre PC Construction Simulator 2015 (Gold Edition)
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Construction Simulator 2015 (Gold Edition)Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Construction Simulator 2015 (Gold Edition):

V hre Construction Simulator 2015 sa ujmete ovládania 15 realistických stavebných strojov, od značiek Liebherr, Still a MAN vo vysoko kvalitnej 3D grafike. Vykopte základy pre dom pomocou realistických strojov, nalejte betón do panelových stien továrne pomocou obrovskej betónovej pumpy alebo vyskúšajte pevnosť svojich rúk pri umiestňovaní obrovských strešných pásov pomocou mobilného žeriavu. Vďaka realistickému ovládaniu môžete riadiť rýpadlo s dvoma joystickmi pomocou ovládania SAE a mať pritom pocit, ako by ste pracovali na skutočnom stavenisku.

Preskúmajte rozsiahly a voľne prístupný svet s rôznymi mestami, poliami a dokonca i diaľnicou – nájdete tu širokú škálu nových výziev pre svoj neustále sa rozrastajúci strojový park. Vyskúšajte nová vozidlá u predajcu predtým, než si ich kúpite, opravujte ich v opravne a navštívte miestnu radnicu, kde nájdete nové objednávky. Pokiaľ budete úspešní, potom vás čakajú ešte väčšia a lukratívnejšia práca a rôzne umiestenie kancelárií s ďalšími a ďalšími možnosťami.

Práca lepšie odsýpa s kamarátmi a staveniská nie sú výnimkou. Ovládajte vozidlá s kamarátmi v režime pre viacerých hráčov a plňte stavebné misie spolu, prípadne si môžete hrať v otvorenom hernom svete.

Hry pre viacerých hráčov sa môžu zúčastniť až štyria hráči. Hráč, ktorý otvára server hry, slúži ako hostiteľ a ujíma sa úlohy vedúceho stavebnej spoločnosti, ktorú ostatní hráči zdieľajú v kooperatívnej hre.

V jednoduchej hre môžete spolupracovať a plniť stavebné práce spoločne. Môžete vykopávať jamy pomocou viacerých rýpadiel naraz, zatiaľ čo ďalší hráč bude prevážať vykopaný materiál na štrkovisko. V pokročilej hre môžete pracovať až na troch staveniskách naraz a zarobiť si so svojou stavebnou spoločnosťou naozaj veľké peniaze.

Stačí vám 200 pracovných fáz vo viac než 150 rôznych misiách? Hra Construction Simulator 2015 ponúka množstvo príležitostí, ako do hry integrovať svoje vlastné vozidlá a staveniská. Môžete použiť editor priamo od vývojárov a budovať vlastné svety a vytvárať si vlastný herný obsah.

Svoje modifikácie môžete samozrejme zdielať i s komunitou fanúšikov prostredníctvom Steamworks či fanúšikovských stránok. Vďaka tomu získa veľká komunita hráčov prístup k nekonečnej a rozmanitej zásobe užívateľského obsahu.

Gold Edition obsahuje:
- Pôvodnú hru: Construction Simulator 2015 CZ
- Pôvodný licencovaný vežový žeriav flat-top Liebherr 150 EC-B s košom na betón, nový plochý náves
- Dodatočné misie: Výšková budova, kancelárska budova, priemyselná misia
- Pôvodná licencovaná vŕtna súprava Liebherr LB28, nový náves na nadmerné náklady
- Dodatočné misie: Výšková bytová budova a výšková kancelárska budova
- 2 nové misie: Konštrukcia veľkej bytovej budovy a stavba vežového bytového domu
- Pôvodný licencovaný pásový žeriav Liebherr LR1300, náves pre sypké materiály
- Dodatočné misie: Most, veterná turbína


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvojjadrový procesor 2,4GHz, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (Geforce 400 Series / ATI Radeon HD 57xx ), DVDROM, vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Construction Simulator 2015 (Gold Edition):

video na YouTube

Recenzie Construction Simulator 2015 (Gold Edition):

Recenzie na Zing.cz » (30%)
Construction Simulator 2015 lze doporučit jen masochistům vyžívajících se v obdivování stavební techniky nebo herním experimentalistům. I těm bych však postrčil spíše o pár řádů zábavnější a funkčnější Farming Simulator. Tenhle výkop prostě nestojí za nic.
TOVAR SKLADOM
zobraziť