GameExpres.sk
  Prihlásenie

Creaks - Collectors Box

Hra pre PC
Hra pre PC Creaks - Collectors Box
Kategória:dobrodruzne
Jazyk:anglicky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 94,99€

POPIS Creaks - Collectors Box:

COLLECTOR'S BOX OBSAHUJE
- steam kľúč k stiahnutiu hry Creaks
- knihu The Art of Creaks v angličtine
- ručné očíslovanie a podpis autorov
- zberateľské balenie
- sadu dvoch exkluzívnych ručne vyrábaných pinov
- 4 nové krásne litografie s obrazmi priamo z hry
- veľkoformátový obojstranný plagát s mapou (bude preložený )
- herný soundtrack na CD od Hidden Orchestra
Edícia je limitovaná počtom 1000 ks. Každá edícia bude očíslovaná.


Steam kľúč je vo verzii pre Windows a MAC.


Creaks z dielne štúdia Amanita Design je tentokrát puzzle dobrodružná hra zo sveta plného predstavivosti a hry svetla a tieňa, za ktorou stojí Radim Jurda a jeho tím. Podmanivé atmosférické spracovanie s precíznou animáciou a pôsobivou hudbou vtiahnu každého hráča do príbehu jedného domu. Jedinečný zberateľský box (Collectors Box) obsahuje exkluzívny obsah a je limitovaný počtom 1000 ks.


HRA SVETLA A TIEŇOV

Zem sa chveje, žiarovka už praskla a za múrmi vašej izby sa odohráva niečo neobvyklé. Zoberte odvahu a dôvtip a vydajte sa do neprebádaných zákutí tajomného domu obývaného záhadnými ptakotvormi a oživenými nábytkom.

Creaks - Collectors Box
JEDINEČNÉ SPRACOVANIE A HUDBA
Creaks od tvorcov oceňovaných českých adventúr Machinarium a Samorost sa hrá s témou predstavivosti a skrz ručne kreslené pozadia, precízne animácie, strašidelné zvuky a originálnu hudbu od Hidden Orchestra vás prenesie do tajuplného sveta plného logických hádaniek a zvláštnych úkazov. Pustite sa do riešenia desiatok starostlivo navrhnutých puzzlov, nájdite všetky ukryté obrazy a odhaľte ono veľké tajomstvo!

POHĽAD DO ZÁKULISIA
Kniha The Art of Creaks je pomyselnou čerešničkou na torte za 8-ročným úsilím, ktoré stálo za vznikom hry. Autori Radim Jurda a Jan Chlup vás vlastnými slovami prevedú začiatkom vývoja, cez mnoho a mnoho konceptov, až po finálne audiovizuálne dielo, na ktorom nakoniec spolupracoval celý tím šikovných českých rúk.

creaks

RUČNÁ TVORBA
Kniha obsahuje stovky kresieb a náčrtov, ktoré vznikali v skicári alebo na plátne. Postupne sa všetko digitalizovalo a ručné animácie ožili v hernom svete. Hra bola kompletne rozhýbovaná ploškovou animáciou, na ktorej sa svojimi skúsenosťami podieľal aj animátor Pavel Pachta (filmy Fimfárum alebo Na půdě). Creaks sa tak môžu smelo rovnať s tým najlepším z tradičnej českej animátorskej školy.


amanita
zdielaj na:

Video / Ukážka Creaks - Collectors Box:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťFade to Silence (PC)
Fade to Silence (PC)
34,99€
24,99€