GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dark Souls III

Hra pre PC
Hra pre PC Dark Souls III
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Dark Souls IIITáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Dark Souls III:

Hra Dark Souls III, ktorá vzniká v dielni známeho japonského štúdia FromSoftware pod taktovkou Hidetakyho Miyazakiho, je záverečnou kapitolou slávnej série Dark Souls, ktorá je charakteristická svojim súbojovým systémom využívajúcim sečné zbrane i mágiu a nesmierne zábavnými prvkami žánru akčných RPG. V snahe nájsť spôsob, ako prežiť blížiacu sa apokalypsu, budú hráči skúmať veľké množstvo rozmanitých lokalít vo vzájomne prepojenom RPG svete.

Grafika s jedinečnou atmosférou
Vďaka dynamickému nasvieteniu a ďalším vizuálnym efektom, sa hráči plne ponoria do temného fantastického sveta.

Obrovský prepojený svet
Neuveriteľne rozsiahly a jedinečný svet vytvorený profesionálmi v obore, umožní hráčom objavovať a skúmať obrovské množstvo dych berúcich lokalít.

Súboje s mečmi
Diverzifikované súboje ponúknu hráčom možnosť osvojiť si svoj vlastný a unikátny herný štýl.

Unikátny online systém
Predstavujeme evolučný online multiplayerovú funkcionalitu, ktorá súvisle integruje jednotlivé online interakcie do príbehu pre jedného hráča.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows Win 7, Win 8, pamäť 8,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 6870), 20,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i5 2500 3.3GHz / AMD FX-6300 3.5GHz, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internetovú službu Steam!

Video / Ukážka Dark Souls III:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Dark Souls III:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Dark Souls III je velmi povedený projekt. Pokud patříte mezi fanoušky původních dílů série a jste schopní odpustit celku mírné sníženou obtížnost, určitě by vás neměl minout. Za sebe ho mohu doporučit jak nováčkům, tak i méně náročným veteránům.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pro fanoušky série Dark Souls povinnost, pro ostatní hardcore hráče také. DS III doporučuji i těm, co jsou zvyklí hrát méně náročné hry, protože je ze všech tří dílů nejpřístupnější, což ovšem rozhodně neznamená, že je lehčí.
TOVAR SKLADOM
zobraziť