GameExpres.sk
  Prihlásenie

Darksiders 3

Hra pre PC
Hra pre PC Darksiders 3
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
Kľúč k hre Darksiders 3Táto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Darksiders 3:

Vráťte sa späť do apokalypsy na Zemi v treťom pokračovaní populárneho Darksiders III. V tejto hack'n'slash akčnej adventúre sa ujmete úlohy Fury a musíte dohnať a odstrániť Sedem smrteľných hriechov. Úspech je nutný k vybalansovaniu síl na rozorvanej Zemi. Dlho očakávané pokračovanie Darksiders je tu.

PRINIESŤ ROVNOVÁHU
Hráč sa ujíma role Fury, najviac nepredvídateľného jazdca apokalypsy. Fury je čarodejnica spoliehajúca sa na svoj bič a mágiu, snažiaca sa o nastolenie rovnováhy medzi dobrom a zlom na Zemi. Postupne ovládnite jej magické schopnosti, ktoré postupne sprístupnia nové zbrane, pohyby a zručnosti.

Darksiders 3 nájdeme rozľahlý, žijúci svet, ktorým bude Fury cestovať skrze rôznorodé prostredia a odhaľovať jeho tajomstvo a postupovať ďalej za porazením sedem smrteľných hriechov a ich poskokov.

darksiders iii

KRÁSNY ŠTÝL
Ikonický grafický štýl série Darksiders je späť a v tomto širokom post-apokalyptickom prostredí vezme hráča na prechádzku krajinou, o ktorú sa postarala vojna, rozklad, ale aj matička príroda.

darksiders 3

zdielaj na:

Video / Ukážka Darksiders 3:

video na YouTube

Recenzie Darksiders 3:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Fury a její osobnost si nelze nezamilovat. Darksiders 3 vyhrávají na všech frontách, jelikož staví na systémech a příběhu z předchozích dílů a jen je vylepšují, ale zároveň přináší pár vlastních inovací. Nejen skvělý soubojový systém, variabilita prostředí i nepřátel a toho, jak lze ke střetům samotným přistupovat, vás přesvědčí o tom, že toto je hra hodna vaší investice. Pro fanoušky série povinnost, pro její neznalce minimálně stojí za zahrání.
TOVAR SKLADOM
zobraziťCSI: Fatal Conspiracy (PC)
CSI: Fatal Conspiracy (PC)
9,99€
3,99€