GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dead Cells - Special Edition

Hra pre PC
Hra pre PC Dead Cells - Special Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Dead Cells - Special Edition:

SPECIAL EDITION OBSAHUJE
- hru Dead Cells
- exkluzívny artwork na obale
- soundtrack
- artbook

Dead Cells sa tak radí do žánru menom roguevania, ktorý mixuje prepojený svet, vetviacej sa cesty a odomykateľné schopnosti, kde hráč je neustále v strehu vďaka všadeprítomnej trvalej smrti. Nečakajte tiež žiadne checkpointy - buď porazíte bossa na jeden pokus a alebo hráte odznova. Každopádne si časť svojho postupu zachovávate, napríklad nové cesty, ktoré ste odomkli, prístup k novým levelom, mutáciám, zručnostiam a zbraniam.

Dead Cells sú kľúčové a vďaka nim nájdete hŕbu spôsobov, ako zabiť svojich nepriateľov. Veľký výber mečov, lukov a samozrejme kúziel dopĺňajú biče, granáty a veže, kde každá z nich má niečo unikátne naviac. A navyše vám mutácie a zvitky umožnia postaviť a upraviť si vašu postavu v každej hre inak.

5060264373246

ALE NAJDÔLEŽITEJŠIE SÚ SCHOPNOSTI
Najdôležitejšie sú ale schopnosti postavy, bez nich sa nezaobídete. Všetci hráči hrajúci rogue-like žáner vedia, že musia neustále brúsiť svoje schopnosti, kým sa aj ten najťažší súboj s bossom nestane prechádzkou ružovým sadom. Akurát si teda musíte byť istí, že to chce čas!

dead cells special edition

zdielaj na:

Video / Ukážka Dead Cells - Special Edition:

video na YouTube

Recenzie Dead Cells - Special Edition:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Povedená rougelike hra, která nabízí spousty hodin zábavy a návykového hraní. Škoda jen vizuálu, který nám přijde nemastný neslaný, a taky toho, že se místy snaží být vtipná. Jinak se jedná o brutální řežbu, která vás jednou přivede do hrobu. Klidně i víckrát.
TOVAR SKLADOM
zobraziť