GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dead Island - DLC: Ryderova kampaň

Hra pre PC
Hra pre PC Dead Island - DLC: Ryderova kampaň
Kategória:akčná
Multiplayer:ÁNO (až 4 hráči)
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 6,99
Aktuálna cena : 1,39€

Kľúč k hre Dead Island - DLC: Ryderova kampaňTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Dead Island - DLC: Ryderova kampaň:

Dodatočný obsah ku hre Dead Island s názvom "Ryderova kampaň", ktorý rozširuje zážitok hry pre jedného hráča o nový a svojim spôsobom unikátny pohľad na príbeh pôvodnej hry. Hráč sa tento krát bude mať možnosť dostať do úlohy Rydera Whitea, hlavnej záporné postavy z pôvodnej hry. Z jeho pohľadu tak zistíte, ako sa všetky udalosti odohrali a ponoríte sa do nového príbehu (v dĺžke niekoľkých hodín), v ktorom pôjde tiež o záchranu Ryderovej ženy.

Dead Island kombinuje akciu z pohľadu prvej osoby zameranú hlavne na súboje zblízka, vývoj postavy a upravovanie širokej škály zbraní. Toto všetko využijete v strhujúcej a drsnej kampani sledujúcej temný príbeh inšpirovaný klasickými zombie filmami. Kampaň je možné hrať v kooperačnom režime až v 4 hráčoch.

Teror. Násilie. Šialenstvo. Zmätok. Dovolenkový raj hore nohami. Tropický ostrov sa po tajomnom rozmachu zombie mení v miesto totálneho chaosu. Jedinou šancou hráča odstrihnutého od zbytku sveta je bojovať na život a na smrť a nájsť spôsob, ak z ostrova uniknúť.

Dej sa odohráva v otvorenom svete tropického ostrova, na ktorom na hráča číhajú hordy rôznych hladných zombie. Hráč sa snaží v dovolenkovom raji plniť rozličné vzrušujúce úlohy. Vzhľadom k nedostatku zbraní a munície sa hráč musí spoľahnúť na využitie všetkých možných nájdených predmetov. Z tých si následne vyrobí zbrane k sebaobrane a pokúsi sa uspieť v intenzívnom boji tvárou v tvár. K nájdeniu je široká škála predmetov, ktoré postupom času umožnia premeniť provizórne zbrane na hrozivé nástroje skazy.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

vyžaduje originálnu PC hru Dead Island + pripojenie k internetu a (bezplatnú) registráciu v službe Steam

Video / Ukážka Dead Island - DLC: Ryderova kampaň:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 18 - 2200 FUT Points (PC)
FIFA 18 - 2200 FUT Points (PC)
19,99€
8,09€