GameExpres.sk
  Prihlásenie

Deathloop + darček tričko + DLC - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Deathloop
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
14.09.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA :

Veľkosť trička napíšte do poznámky v objednávke. Na výber je veľkosť L a XL.

POPIS Deathloop:

Nová hra Arkane Studios poteší nejedného fanúšika zaujímavých svetov, poctivého level dizajnu a otvorenej hrateľnosti akú ponúkali všetky diely populárneho Dishonored, ale napríklad tiež Prey z roku 2016. Táto akčná hra z pohľadu prvej osoby nás má zaviesť na ostrov Blackreef, a to do nekonečného súboja dvoch ostrieľaných zabijakov Colta a Julianne. Preskúmavajte neskutočné prostredie a starostlivo vytvorené levely v pohlcujúcom zážitku z hrateľnosti, ktorý vám dovolí ku každej situácii pristúpiť tak, ako chcete. Nájdite a zabite svoje ciele po celom ostrove v nádeji ukončiť cyklus raz a navždy. A nezabudnite; ak sa vám to na prvýkrát nepodarí ... zomriete. Znova.


KLASICKÝ ARKANE
Bojujte o prežitie v divokej hre na lovca a korisť, nechajte sa plne vtiahnuť do deja akcií z vlastného pohľadu a využite úžasný arzenál nadprirodzených schopností i brutálnych zbraní. Vyberte si preferovaný herný štýl, či už ide o nepozorované zakrádanie jednotlivými úrovňami alebo strmhlavý útok s plnou parádou.

Deathloop - Deluxe Edition (PS5)
SYMBIÓZA REŽIMOV
Prežite hlavný príbeh v úlohe Colta, pokus sa prelomiť časovú slučku a získať slobodu. Vžiť sa však môžete tiež do úlohy Julianna a v kampani iného hráča sa ho pokútne snažiť zlikvidovať a nechať v časovej slučke naveky uväzneného. Možnosti hry viacerých hráčov sú dobrovoľné a hráči si môžu vybrať, či chcú Julianne vo svojej kampani nechať ovládať umelou inteligenciou.

e32019
ZNALOSŤ JE SÍLA
Každá nová slučka je príležitosťou, ako sa poučiť z minulosti a náležite sa adaptovať. Hľadanie vodítok a odhaľovanie nápoved je kľúčom k likvidácii zadaných cieľov skôr, než dôjde k opakovaniu celého dňa. Odhaľujte rôzne vzťahy, učte sa rozvrhy a robte všetko, čo vás privedie bližšie nevyhnutnému poznaniu. Využívajte znalosti získané v predchádzajúcich slučkách a prichádzajte s úplne novými stratégiami, ktoré vás dovedú k cieľu.

death loop
OSTROV BLACKREEF
Okúste umelecky spracovaný svet s rozvetvenými možnosťami hry, tak charakteristickými pre štúdio Arkane, a nechajte sa v hre DEATHLOOP pohltiť strhujúcim retro-futuristickým prostredím inšpirovaným 60. rokmi. Blackreef je štýlová ríša divov, avšak pre Colta je to hlavne väzenie - svet ovládaný úpadkom, kde smrť nemá žiadny význam a jedinou úlohou trestancov je držať ho v zajatí a riadne sa pri tom baviť.

ps5_hry

zdielaj na:

Video / Ukážka Deathloop:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť