GameExpres.sk
  Prihlásenie

Destroy All Humans!

Hra pre PC
Hra pre PC Destroy All Humans!
Kategória:akcia scifi
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS Destroy All Humans!:

Kultová klasika z PS2 sa vracia. Ako mimozemšťan Crypto-137 sa vydáte terorizovať ľudí na planéte Zem počas päťdesiatych rokov minulého storočia. Zhromažďujte DNA vzorky, zvrhnite americkú vládu a vyhlaďte ľudstvo pomocou mimozemských zbraní a psychických schopností. Preletíte sa aj na lietajúcom tanieri a totálne zničíte mestá.

NA DRUHEJ STRANE BARIKÁDY
Užite si príbeh o mimozemskej invázii v 50. rokoch z tej "zlej" strany. (Znovu) zistite, prečo sa táto hra považuje za jednu z najzábavnejších hier všetkých čias v tomto verne reprodukovanom remaku, prepracovanom od základu v novej galaktickej kráse.

Destroy All Humans! - DNA Collectors Edition

ZBRANE A SONDY
Užite si Cryptovv jedinečný arzenál ako napr. análnu sondu. Vydávajte sa za úbohých pozemšťanov a infiltrujte ich krehkú demokraciu. Pomocou psychokinezy vyhadzujte nepriateľov do vzduchu alebo ich bombardujte náhodnými predmetmi.

mimozemšťani

50. ROKY
Nasaďte si jetpack a užívajte si voľný pohyb po otvorených amerických mestách z 50. rokov. Zlikvidujte primitívnu ľudskú architektúru pomocou svojho lietajúceho taniera. Obsahuje rekonštruovanú, veľmi diskutovanú a doteraz nevidenú misiu: Lost Mission of Area 42!

ufoni


zdielaj na:

Video / Ukážka Destroy All Humans!:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťNeed for Speed: Heat (PC)
Need for Speed: Heat (PC)
53,99€
18,99€