GameExpres.sk
  Prihlásenie

Detroit: Become Human - predobjednávka

Hra pre PC
Hra pre PC Detroit: Become Human
Kategória:adventura
Lokalizácia:české titulky
!!! Plánovaný dátum vydania:
31.03.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Detroit: Become Human:

Autori inovatívnych filmových adventúr Fahrenheit a Heavy Rain predstavujú svoju novú hru. V Detroit: Become Human dôjde k vzbure androidov, ktoré ľudstvo používa ako lacnú a postrádateľnú pracovnú silu. Android Marcus sa stane vodcom povstania a bude iba na vašich rozhodnutiach, ako futuristický príbeh plný emócií dopadne. 

CO Z NÁS ROBÍ ĽUDÍ?
Navštívte Detroit v roku 2038 - mesto omladené zavedením vysoko pokročilých androidov, ktorí sú tu len preto, aby slúžili ľudstvu. Ale to všetko sa zmení. Vžite sa do kože troch odlišných androidov vo chvíli, keď tento prekrásny nový svet balansuje na okraji chaosu. Vaše rozhodnutia dramaticky zmenia vývoj herného príbehu. Čakajú vás tisíce volieb a desiatky možných koncov, ako teda ovplyvníte budúcnosť Detroitu?

Spôsob, akým povediete Karu, Connora a Markusa, môže rozhodnúť o živote a smrti - a aj keď niektorý z nich zaplatí cenu najvyššiu, príbeh tým nekončí ...

POLICAJNÝ VYŠETROVATEĽ
Connor (hrá Bryan Dechart známy zo seriálu Pravá krv či filmu Deň po konci sveta) je špičkový prototyp androida, ktorý je zvláštnym policajným vyšetrovateľom, ktorý pomáha polícii stopovať "deviantov" - androidov, ktoré sa vzopreli svojmu programu.

Detroit: Become Human

ODPADLÍK
Potom, čo Markus (hrá Jesse Williams známy zo seriálu Chirurgovia alebo filmu Chata v horách) utečie od svojho pána a pridá sa k rozrastajúcej sa podzemnej skupine odpadlíkov, a ujme sa organizácie oslobodenia populácie Androidov v Detroite - akú cestu mu vyberiete pre vyslanie jasnej správy ľuďom : cestou nenásilných protestov ... alebo spurného násilia?

detrojd

OCHRANKYŇA
Kara (hrá Valoria Curry známa z filmov Twilight sága: Úsvit - 2. časť alebo Blair Witch), označená za deviantnú a na úteku s nevinným dievčaťom, ktorú sa zaprisahala chrániť, je vhodená do neľútostného sveta, v ktorom ju dovediete k tomu, aby prijala nerovnosti okolo seba ... alebo ju v snahe ochrániť bezpečie jej náhradného dieťaťa necháte konať.

Detroit: Become Human

zdielaj na:

Video / Ukážka Detroit: Become Human:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť