GameExpres.sk
  Prihlásenie

Devil May Cry 3 + Resident Evil 4 (Zlatá edice)

Hra pre PC
Hra pre PC Devil May Cry 3 + Resident Evil 4 (Zlatá edice)
Kategória:akce
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Devil May Cry 3 + Resident Evil 4 (Zlatá edice):

Devil May Cry 3
Od doby, čo démon Sparda zdvihol svoj meč, aby zachránil ľudskú rasu, uplynulo niekoľko tisíc rokov. Po víťazstve, keď boli zlé sily uväznené, Sparda sa spojil s ľudstvom a stvoril Danteho. Napoly človeka a napoly démona, ktorý disponuje nadprirodzenou silou. Dante bol zasväteným aby porazil zlé sily. Jeho brat Virgil podľahol silám svojich zlých predkov. Jednej noci sa na streche Danteho v detektívnej agentúre objavil jeho brat a vyzval ho k boju.

Resident Evil 4
V Resident Evil 4 sa hráč znovu stretáva s Leonom S. Kennedym, idealistickým policajným nováčikom s policajného okresu Raccoon City z Resident Evil 2. Je šesť rokov od zničenia Raccoon City a americkej vláde sa podarilo zničiť zlú spoločnosť Umbrella. Znovu sa spojíte s Leonom, ktorý sa stal americkým tajným agentom s prísne tajnou misiou. Dostal za úlohu pozrieť sa na únos prezidentovej dcéry a jeho vyšetrovanie ho zaviedlo do záhadných miest v Európe. Leon sa stretáva s nepredstaviteľnými hrôzami a musí zistiť čo sa skrýva za týmito novými nočnými morami.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 5700 / Radeon 9600), 7,0GB voľno na disku, DVDROM

Video / Ukážka Devil May Cry 3 + Resident Evil 4 (Zlatá edice):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť