GameExpres.sk
  Prihlásenie

Diablo III: Battle Chest

Hra pre PC
Hra pre PC Diablo III: Battle Chest
Kategória:RPG
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

Kľúč k hre Diablo III: Battle ChestTáto hra je štandardne balená v krabici, ale ak chcete ušetriť za dopravu a stačí vám len kľúč môžeme vám ho zaslať elektronicky (cez email alebo SMS).
POPIS Diablo III: Battle Chest:

Povolajte svojich kamarátov a pripravte sa brániť ríšu smrteľníkov. Je tu spoločné balenie legendárneho akčného RPG a vynikajúceho datadisku. Čakajú vás stovky hodín hrania, klikania a bdenia.

Diablo III
Dvadsať rokov uplynulo od udalostí z Diablo II a jeho datadisku Lords of Destruction. Mephisto, Diablo a Baal boli porazení, ale zároveň bol rozmetaný Worldstone (kameň a zároveň štít chrániaci obyvateľov Sanctuary pred nebezpečenstvom z neba i pekla). V Tristrame opäť povstáva zlo pekelné i nebeské, čo pre hráča znamená prácu.

Nič prevratného v koncepčnej rovine Diablo III neprináša. Je to akčné RPG skrz na skrz, s hromadou odporných nepriateľov, päticou hrateľných povolaní a so štýlovo spracovaným fantasy svetom, tak ako to vedia iba dizajnéri z Blizzard.

Novinkou je plne zničiteľné prostredie, ktoré je možné v boji využívať pre tvorbu pascí a prekážok, či barikád. Všetky objekty v hre sa správajú podľa fyzikálnych zákonov. Samozrejmosťou je podpora multiplayeru, či už tým myslíme kooperatívne hranie alebo tradičný multiplayer cez Battle.net.

Diablo III: REAPER OF SOULS
Porážka Diabla mala nastoliť vek nádeje. Miesto toho povstalo nové zlo, ktorého zámery zatiaľ skrýva závoj tajomstva. Malthael, padlý archanjel sa v dodatku Reaper of Souls znovu vracia na scénu, teraz však ako anjel smrti, ktorý sa zmocnil čierneho kameňa, v ktorom je ukryté Prvotné zlo. Je potrebné ho zastaviť, než ho nenávratne vpustí do sveta.

Rozšírenie Reaper of Souls rozširuje príbeh hry o nové 5. dejstvo s novými lokalitami, nepriateľmi a pokladmi. Ďalej zvyšuje maximálnu úroveň na 70 a spoločne s tým prináša postavám nové kúzla a schopnosti. Tie budú hráči môcť náležite využiť vďaka rozšíreným možnostiam tzv. end-game obsahu v podobe dvoch nových módov: Loot Run a Nephalem Trial.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, procesor 2,8GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 7800 GT / Radeon X1950), 12,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Diablo III: Battle Chest:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Diablo III: Battle Chest:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Na závěr mohu jen říci, že Diablo 3 je po vzoru svých předchůdců zábavné i akční. Podle mého jde o nejvypilovanější díl s lepším dějem, který je podpořen kvalitními filmečky z kuchyně Blizzardu. Jak bylo psáno na začátku, tím nejhorším je vyžadování neustálého připojení k internetu a problémy po spuštění serverů. Tyto problémy stejně časem vymizí a zůstane jen ta skvělá ryzí akce, zábava a hratelnost. Vám zbývá jediná možnost. Nažhavte stroje, připravte myšky, vyndejte energeťáky a hurá na věc! Budete muset nakopat pozadí nějakým těm mocnostem pekel!
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Hrou desetiletí nové Diablo rozhodně není a leč se jedná na poměry Blizzardu o lehce slabší kousek, v porovnání s ostatními hrami opět hledá srovnatelného konkurenta jen těžce. Kdybychom měli půlky, dostalo by Diablo 3 krásných 8,5/10, takhle pouze 8.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť