GameExpres.sk
  Prihlásenie

Diablo III

Hra pre PC
Hra pre PC Diablo III
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 21,99€

POPIS Diablo III:

Dvadsať rokov uplynulo od udalostí z Diablo II a jeho datadisku Lords of Destruction. Mephisto, Diablo a Baal boli porazení, ale zároveň bol rozmetaný Worldstone (kameň a zároveň štít chrániaci obyvateľov Sanctuary pred nebezpečenstvom z neba i pekla). V Tristrame opäť povstáva zlo pekelné i nebeské, čo pre hráča znamená prácu.

Nič prevratného v koncepčnej rovine Diablo III neprináša. Je to akčné RPG skrz na skrz, s hromadou odporných nepriateľov, päticou hrateľných povolaní a so štýlovo spracovaným fantasy svetom, tak ako to vedia iba dizajnéri z Blizzard.

Novinkou je plne zničiteľné prostredie, ktoré je možné v boji využívať pre tvorbu pascí a prekážok, či barikád. Všetky objekty v hre sa správajú podľa fyzikálnych zákonov. Samozrejmosťou je podpora multiplayeru, či už tým myslíme kooperatívne hranie alebo tradičný multiplayer cez Battle.net.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Windows XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 2,8GHz, pamäť 1,0GB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 7800 GT / Radeon X1950), 12,0GB voľno na disku, DVDROM, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka Diablo III:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Diablo III:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pokud vám alespoň trošku voní RPG žánr, Diablo 3: Ultimate Evil Edition se zkrátka nesmíte nechat ujít. Skvělá grafika, vypiplaná hratelnost a nekonečná zábava.
Recenzie na gamesite.sk » (85%)
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Na závěr mohu jen říci, že Diablo 3 je po vzoru svých předchůdců zábavné i akční. Podle mého jde o nejvypilovanější díl s lepším dějem, který je podpořen kvalitními filmečky z kuchyně Blizzardu. Jak bylo psáno na začátku, tím nejhorším je vyžadování neustálého připojení k internetu a problémy po spuštění serverů. Tyto problémy stejně časem vymizí a zůstane jen ta skvělá ryzí akce, zábava a hratelnost. Vám zbývá jediná možnost. Nažhavte stroje, připravte myšky, vyndejte energeťáky a hurá na věc! Budete muset nakopat pozadí nějakým těm mocnostem pekel!
TOVAR SKLADOM
zobraziťPole Position 2012 (PC)
Pole Position 2012 (PC)
4,99€
2,50€